Logo icon

Bauskas rajona lauku partnerības
projektu banka

1. Iesniedz savu ideju.

Apraksti savu ideju.

2. Saņem Bauskas rajona lauku partnerības atbalstu

Saņem mūsu atbalstu finansējuma vākšanas kampaņas sagatavošanai.

3. Publicē projektu

Piesaisti finansējumu un īsteno savu projektu.


Biedrība „Bauskas rajona lauku partnerība” ir vietējo organizāciju - pašvaldību, nevalstisku organizāciju, uzņēmēju un iedzīvotāju apvienība, kas darbojas Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novados. Partnerības darbības pamatmērķis ir veicināt līdzsvarotu pilsētas un lauku teritorijas attīstību, šajā procesā aktīvi iesaistot arvien jaunus novadu iedzīvotājus un uzņēmējus. Kopš 2006.gada Partnerība uzkrājusi ievērojamu pieredzi ES finansētu projektu konkursu administrēšanā, projektu iesniegumu sagatavošanā, vērtēšanā un projektu īstenošanā. Piedāvājam savu pieredzi un atbalstu radošu projektu izstrādē un īstenošanā, kā arī finansējuma piesaistes kampaņas norisē, sadarbībā ar kolektīvās finansēšanas platformu www.projektubanka.lv.

Biedrība “Bauskas rajona lauku partnerība” var Tevi atbalstīt: - projekta idejas izstrādē; - pūļa finansēšanas kampaņas sagatavošanā un organizēšanā; - projekta īstenošanas laikā.

Mēs esam par aktīviem iedzīvotājiem un daudzveidīgiem projektiem! Vienam otru atbalstot, mēs sasniedzam mērķus veiksmīgāk!

Piesaki projektu


Veiksmīgas kampaņas zelta likumi

Spēcīga komanda

Nelabojams entuziasms, tērauda ķēriens, laba plānošana un nezūdoša ticība idejai.

Iedvesmojoši attēli

Labāk vienreiz redzēt, nekā septiņreiz dzirdēt! Notver savu vīziju, uzbur skatus un parādi kā izskatās Tava ideja.

Aizraujošs video

Nofilmē sevi, komandu un ideju, lai radītu uzticību sev un paķertu citus ar savu azartu.

Detalizēts apraksts

Stāsti visu! Stāsti, kā ideja radās, kā turpinās, kā tu jūties par to. Izklāsti mērķus, plānus un tāmes un kāda nozīme ir katram ieguldītājam.

Vilinoši labumi

Motivējiet domubiedrus ieguldīt jūsu projektā. Visiem patīk dāvanas, eksluzīvas iespējas un sirsnīgi paldies.

Roka uz pulsa

Esiet aktīvi, informējiet ieguldītājus par projekta norisi, iesaistiet domubiedrus procesā un atbildiet uz jautājumiem. Jo mums visiem patiktu, ja citi tā darītu!