Logo icon

Ziedošais žigulītis

Kategorija Cits, apkaime: Riga, Rīgas pilsēta, autors: Raimonds Viļums


Pirmais žigulītis vēlas izskatīties kā ziedošu puķu pļava un vēlas priecēt citus, piedaloties pasākumos, kāzās un jautrās ballītēs.

30€  līdz šim no   1,760€
30€  /   1,760€
0 Sekundes atlikušas

30€ (1%)

1 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,760€ līdz Augusts 16, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Ziedošais žigulītis

Mana pirmā mašīna, onkuļa dāvinātais pirmais žigulītis (VAZ 2101), kādus desmit gadus jau garlaikojas garāžā. Tā kā šādu auto vēl ir diezgan - radās ideja to padarīt unikālu - noklāt ar puķainu rakstu. Ar tādu mašīnu būtu prieks gan pašam pa vasaru vizināties, gan ļaut tai priecēt cilvēkus ballītēs, kāzās un citos pasākumos.

Image title

Šobrīd man nav zināms līdzīgs auto Latvijā, tāpēc ir iespēja to paveikt pirmajiem. Lai ideja realizētos ātrāk, aicinu to paveikt kopīgiem spēkiem!

Image title

Patiesībā ideja radusies jau dažus gadus atpakaļ, savukārt šogad tā ir vistuvāk tapšanai, jo zinu cilvēkus, kas to var palīdzēt realizēt. Šogad esmu iepazinies ar labu auto meistaru, kas pats brauc sacensībās ar žiguli un pats var to izjaukt un salikt. Šogad esmu uzzinājis par jaunām uzņēmīgām uzņēmējām, kas palīdzēs auto virsmu pārklāt ar ziedošu, puķainu rakstu.

NB: Tas nav ziedojums! Ieguldot, Tu iegūsti konkrētu labumu (sk. sānā). Ja nauda projektam netiek savākta, savus līdzekļus vari ieguldīt citur vai pieprasīt tos atpakaļ (sk. Projektu bankas BUJ)

Lūk, mani pirmie atbalstītāji:

Mani pirmie atbalstītāji

Informatīvi atbalsta

Image title

Raimonds Viļums

Par Raimonds Viļums

Ideju jaucējs no IT, zinātnes un dizaina jomām, un nedaudz matemātikas.

Uzdod jautājumu