Logo icon

Veloparka izveide Uzvaras ciemā

Kategorija Pilsētvide, apkaime: Uzvara, Gailīši parish, autors: Marcis Plavins


Veloparka izveide Bauskas novada Uzvaras ciemā visu vecumu un prasmju velo, skrituļslidu, skrituļdēļu un skūteru braucējiem.

7,146€  līdz šim no   4,750€
7,146€  /   4,750€
0 Sekundes atlikušas

7,146€ (150%)

99 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Augusts 06, 2021
balsot93

Image title

PAR PROJEKTU

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu, samazinātu laiku, ko pavadām pie ekrāniem, sniegtu bērniem un jauniešiem iespēju attīstīt savas velobraukšanas, skrituļslidošanas, skrituļdēļošanas prasmes, vietējie iedzīvotāji, uzrunājot pagasta pašpārvaldi un novada uzņēmējus, Uzvaras ciemā veido veloparku.

IDEJA

Veloparks "Uzvara" sastāvēs no trim sadaļām:

  1. Bērnu velobraukšanas mācību laukuma ar grants segumu,
  2. Tramplīnu līnijas pieredzējušākiem BMX braucējiem,
  3. Asfalta pump-track jeb pumpu trases, ko var izmantot velo, skrituļdēļu, skrituļslidu un skūteru braucēji. Ziemā parkā esošais kalniņš tiks izmantots šļūkšanai ar ragaviņām.

Image title

TĀME

Projektā uz šo brīdi iesaistīties piekrituši 15 uzņēmēji, kuru ieguldījums finansiālā izteiksmē ir aptuveni 35 000 eiro. Veiksmīgai projekta realizēšanai vēl nepieciešami aptuveni 17 000 eiro, no kuriem daļu plānots piesaistīt no sponsoriem, daļu - no iedzīvotāju ziedojumiem.

Image title

KAM TO VAJAG?

Veloparka izveide būtu ieguvums ne tikai Gailīšu pagasta un visa Bauskas novada jaunākajai paaudzei, bet mums visiem - vēl par vienu sakārtotu vietu vairāk, turklāt tieši iebraucot Uzvarā.

ILGTERMIŅĀ

Gailīšu pagasts - velosipēdistiem draudzīgākais pagasts Latvijā. Vai neskan labi? Veloparks varētu kalpot par labu atspēriena punktu, lai attīstītu mūsu pagastu kā velosipēdistiem draudzīgu vietu ar sakārtotu infrastruktūru, izveidotiem veloceliņiem, velo novietnēm, u.tmldz.

Image title

LAIKA PLĀNS

Projekta realizācija uzsākta 2021.gada Aprīlī un šobrīd norit "melnais" darbs - tehniskā projekta izstrāde, sponsoru piesaiste, u.tmldz. Precīzus termiņus projekta realizēšanai paredzēt ir grūti, jo liela daļa uzņēmēju darbaspēka un tehnikas vasaras sezonā ir aizņemti savos primārajos darbos. Tā kā parka izveide balstās uz entuziasmu un brīvprātīgo darbu, tad optimistisks Veloparka Uzvara atklāšanas datums varētu būt 2021. gada Oktobrī.

KOPĀ MĒS VARAM

Ja nedarīsim paši - neviens cits mūsu vietā nedarīs, tāpēc pievienojies arī Tu - katrs eiro ir no svara!

Marcis Plavins

Par Marcis Plavins

Atslēgas vārds ir "darīt", jo tikai darot var notikt lielas un labas lietas.

Uzdod jautājumu