Logo icon

Ucināmie panti mazulīšiem

Kategorija Literatūra, apkaime: Riga, Rīgas pilsēta, autors: Inga Beitina


Biedrība bērniem "DROŠI un KOŠI" izdos ucināmos pantus pašiem mazākajiem (1-3 gadi) grāmatiņā "Te pelīte miltus mala".

1,511€  līdz šim no   1,500€
1,511€  /   1,500€
0 Sekundes atlikušas

1,511€ (100%)

54 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Aprīlis 05, 2016
balsot0

Mēs esam par priecīgiem un gudriem mazuļiem!

Biedrība bērniem "DROŠI un KOŠI" ir izdevniecība gudriem bērniem. Tā līdz šim savā grāmatu plauktā jau sarūpējusi grāmatu sēriju "Mazā Mula pēta" - grāmatas pirmsskolas un sākumskolas bērniem par Latvijas tēlotājmākslas bagātībām.

Pašlaik vēlamies izdot cietā kartona grāmatu sēriju pavisam maziņajiem, lai viņi kopā ar pieaugušo var iepazīt mūsu tautas folkloras bagātības.

Gandrīz katrs no mums bērnībā ir "cepis kukuļus", "vārījis pelei putru" vai ticis šūpots uz ceļiem. Mazie ucināmie panti atgādina par tālu kopā pavadītu laiku ar mūsu vecākiem vai vecvecākiem: pieskārieniem, smiekliem, pirmajiem līdzi izteiktajiem vārdiem.

Grāmatu sērija "Ucināmie panti" ir ļoti vērtīgi katrai ģimenei, kurā aug mazulītis, jo tie veicina vispārējo fizisko attīstību, palīdzot maņu un motorikas attīstībai, bagātina bērna garīgo pieredzi, ļaujot viņam iepazīties ar tautas kultūras daļu - folkoru.

Image title

Grāmatās ir mākslinieces Iritas Tīlanes Pakalniņas krāsainās ilustrācijas, ucināmais pantiņš un instrukcija kā pieaugušajam kopā ar bērniņu to pareizi ucināt.

*Ieguldot projektā, Jūs atbalstīsiet sērijas pirmās grāmatas "Te pelīte miltus mala" izdošanu. * Ilga Reizniece, "Iļģi" mūziķe un folkloras skolotāja par ucināmajiem pantiem saka tā: "Kā šūpuļdziesmiņas bērniņu ieved mūzikas melodiskajā pasaulē, tā ucināmie panti - ritmiskajā. Un ne tikai - it kā vienkāršie pantiņi paveic lielu darbu, ja tos darbina regulāri. Māca krāsainu, atsperīgu valodu, uzmundrina, nomierina, novērš uzmanību, kad nepieciešams un pievērš, kad vajag. Tos var lietot gan ēdienu gatavojot, gan mazo vingrinot, gan pirmos kopīgos darbiņus darot. Tie rada kopīgu prieku, jo jādara kopā!"

Projektu bankas atbalsts dos iespēju izdot grāmatas jau šogad, jo ilustrācijas jau ir gatavas!

Mums ir plāns šogad izdod visus 5 pantus - par kukulīti, par pirkstiņiem, par kundziņu un zirdziņu, par zīlīti žubīti un par pelīti. Tās ir radītas no cietā kartona, arī iekšlapas. Projektu bankā šoreiz galvenā vieta ir ierādīta grāmatai "Te pelīte miltus mala". Grāmatai ir 16 lappuses un tās izmērs ir 15 x 16 cm

Image title

Lai nodrukātu 1000 eksemplārus, mums vajag Jūsu palīdzību!

Grāmatu sēriju izdod biedrība bērniem "DROŠI un KOŠI", daļu no projekta atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.