Logo icon

Rīgas Kauss Teātra sportā 2019

Kategorija Teātris, apkaime: Riga, Latvia, autors: Brīvo mākslinieku apvienība ''Pieaugušie bērni''


Festivāls, kur satiekas improvizācijas mīļi, lai, neatkarīgi no vecuma, radītu spontānus notikumus un dzirkstošus mirkļus uz skatuves!

195€  līdz šim no   1,500€
195€  /   1,500€
0 Sekundes atlikušas

195€ (13%)

13 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,500€ līdz Marts 03, 2019 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Vai kādreiz esat piedzīvojuši to brīdi, kad spontāni rodas kāda šķietami traka ideja? Rodas tāpēc, ka satikušies īstie cilvēki īstajā brīdī, lai kopā pasapņotu? Pirms trīs gadiem festivāla ''Rīgas Kauss Teātra sportā'' organizatoriem sanāca to piedzīvot. Vēlme apvienot teātra sporta un improvizācijas mīļus no visas Latvijas, lai tie kopā divu dienu garumā rādītu savas prasmes, piedaloties mačos, piedalītos dažnedažādās meistarklasēs un,galvenokārt, priecātos par iespēju būt kopā, ņēma virsroku. Projektu finansētājiem teātra sports un improvizācija kā jēdziens vai mākslas veids neierindojas atbalstāmo prioritāšu sarakstā, tāpēc neskaitāmas idejas par finansējuma gūšanu tika atteiktas. Tomēr, neskatoties uz finansējuma trūkumu, 2017.gadā piedzima pirmais festivāls. Pateicoties lieliskām sadarbībām un cilvēkiem, kam acis degsmē mirdz!

Šogad- 2019.gada 29.,30.martā, festivāls vēlas piedzīvot savu otro notikšanu jau lielākos un skaistākos apmēros, tomēr finansētāju prioritātes nav mainījušās. Festivāls notiks, par to nav šaubu! Bet cik grandiozs- tas atkarīgs no savstarpējās sadarbības :)

Kas ir Rīgas Kauss Teātra sportā?

Pasākums, kur vienkopus uz skatuves satiekas teju 150 dalībnieki no visas Latvijas un sabiedrībā zināmi teātra sporta kustības aizsācēji un pazīstami improvizācijas spēlētāji. Pasākumā norisinās gan dažādās meistarklases, gan izklaidējošas aktivitātes, un, galvenokārt, dalībnieki cīnās par galveno balvu- īpaši pasākumam veidotu ‘’Rīgas Kausu Teātra sportā’’- piecās vecuma kategorijās. Tajā piedalīsies gan paši mazākie improvizatori, kas šogad uzsākuši skolas gaitas 1.klasē, gan jau pieredzējuši dalībnieki no improvizācijas teātru studijām. ‘’Rīgas Kauss Teātra sportā’’ tiek organizēts ar mērķi iedibināt neizsīkstošu tradīciju teātru kultūrā, popularizējot improvizācijas teātra mākslu kā neatņemamu teātra sastāvdaļu. Festivāls tiek organizēts ik pēc diviem gadiem Rīgā.

Finansiāli atbalstot festivāla organizēšanu, Tu ieguldi sabiedrības attīstībā! Ne viens viens improvizācijas mākslas ''skolēns'' izaudzis par veiksmīgu uzņēmēju, pedagogu, aktieri, inženieri vai citu profesiju speciālistu, jo tieši improvizācija ir tā, kas ļauj iemācīties spontanitāti, spēju pielāgoties, reaģēt nestandarta situācijās, izteikt argumentētu viedokli, spēju sastrādāties komandā, spēju pieņemt dažādību... tā varētu turpināt vēl ilgi. Katrs eiro palīdzēs nodrošināt iespēju satikties dalībniekiem no visas Latvijas, lai siltās, mājīgās un pielāgotās telpās dalītos pieredzē, sadraudzētos, profesionāļu vadībā apgūtu jaunas prasmes un zināšanas, un kopā radītu neatkārtojamas emocijas gan dalībniekiem, gan skatītājiem!

Image title

Brīvo mākslinieku apvienība ''Pieaugušie bērni''

Par Brīvo mākslinieku apvienība ''Pieaugušie bērni''

Ambiciozi cilvēki ar trakām idejām. Platforma, kur iniciatīvas un ieceres pārvērst par skatāmiem, taustāmiem vai klausāmiem rezultātiem.

Uzdod jautājumu