Logo icon

Radi Māras ezeru!

Kategorija Pilsētvide, apkaime: Āgenskalns, Rīga, autors: Pārdaugavas radošais centrs


Īslaicīga notikumu kafejnīca ar mūzikas skaņām un radošām aktivitātēm – nesteidzīga idille par kūrortu pilsētā.

95€  līdz šim no   800€
95€  /   800€
0 Sekundes atlikušas

95€ (11%)

6 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 800€ līdz Maijs 17, 2018 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Jau 19. maijā pie Māras dīķa jeb, vietējo valodā runājot, Māras ezera, ikvienu idilles meklētāju gaidīs notikumu kafejnīca ar Pārdaugavas jauno, topošo un profesionālo mūziķu priekšnesumiem, kafijas smaržām un radošām aktivitātēm kā arī lielformāta ielu zīmējumu radīšana, dip-dap ritentiņu vienības braucienu, vienības skrējienu “Māras ezera apļi”, dārzniecības u.c. darbnīcām visas dienas garumā. Būs pieejamas arī maksas aktivitātes (hennas tetovējumi un ūdens atrakcijas).

Image title Image title

Māras dīķis - Līdzās citiem Pārdaugavas svētku notikumiem, Pārdaugavas radošais centrs aicina iepazīt šo vēsturisko vietu, kas vēstures dokumentos parādās jau 13. gs. sākumā un 20. gs. sākumā un vidū bija iemīļota visu Rīgas apkaimju atpūtnieku vidū. Pasākuma mērķis ir arī tuvināt Māras dīķi iespējai, ka nākotnē vieta kļūst par rīdzinieku un viesu apdzīvotu teritoriju ar attīstītu infrastruktūru un kvalitatīvām brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Image title Attēlā: Ojārs Vācietis pie Māras dīķa (O. Vācieša muzeja krājums)

Pasākuma organizatori - Pārdaugavas radošais centrs un fonds INITIUM jau trešo gadu pēc kārtas cīnās par Rīgas kreisā krasta apkaimes vērtībām, sekmē kopienas attīstību un iesaista apkaimes iedzīvotājus vietējās norisēs. “Radi Māras ezeru” tiks īstenots jau otro reizi. Image title

Tā kā pasākums tiek īstenots ar minimāliem finanšu līdzekļiem, aktīvi sadarbojoties ar atbalstītājiem un negūstot peļņu, nepieciešams neliels atbalsts no kopienas puses, kas sniegs svētkus ikvienam no mums. Ieguldīšana šajā projektā nodrošinās nākotnes iniciatīvu īstenošanu Pārdaugavas apkaimes kultūras dzīves attīstīšanai, ļaujot mums saprast, ka radošā centra darbība ir nepieciešamība arī turpmāk un pievedīs mūs visus mazliet tuvāk vīzijai par pilsētu, kas veidota tās iemītniekiem.

Pārdaugavas radošais centrs

Par Pārdaugavas radošais centrs

“Pārdaugavas radošais centrs” ir radoša iniciatīvas grupa Daugavas kreisajā krastā, kas rūpējas par apkaimes attīstību.

Uzdod jautājumu