Logo icon

Mini Mix

Kategorija Cits, apkaime: Ventspils, Latvija, autors: Velofans


Stacionārs saplākšņa trenežier ritenis ar piestiprinātu 450ml blenderi.

80€  līdz šim no   1,000€
80€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

80€ (8%)

4 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,000€ līdz Oktobris 18, 2021 un tādēļ netika finansēts
balsot8

"Kings" programmas ietveros, mūsu komanda "Mini Mix" veido pasaulē pirmo bērnu "velomikseri". Maziņš blenderis, kas ir piestiprināts uz saplākšņa trenažierriteņa.

Komanda

Daniēls Valerts un Ieva Bērziņa. Divi jaunieši, ar lielām darbaspējām, augstiem mērķiem un neatlaidību sirdī, vēlas izveidot produktu , kas palīdzētu bērnu ballītēs ieviest neaizmirstamas sajūtas, nodarbināt tos ar fiziskām aktivitātēm un beigu beigās iegūt veselīgo smūtiju , kas mīts ar saviem spēkiem ( pēc speciālās recepšu grāmatiņas). Esam LU pirmā kursa studenti biznesa un medicīnas nozarēs.

Mums būs sadarbība ar vienu no Latvijas labākajiem uztura speciālistu Jāni Leiti, kurš gatavs zinātniski pamatoti izstrādāt dažādu kokteiļu receptes bērniem. Mini Mix komplektā būs arī 24 kokteiļu recepšu grāmatiņa ar piezīmju sadaļu vecāku atzīmēm.

Miksera ietilpība ir 450ml, lai izgatavot pilnu mikseri ar kokteili ir nepieciešams 3-5 minūtes. Vienas degustācijas glāzītes tilpums ir 100ml, sanāk 5 minūtēs 4 glāzītes, stundā var sagatavot ap 50 kokteiļiem.

Iegādājoties divus mini mix ir iespējams bērniem sarīkot sacensības, kurš ātrāk uzmals garšīgo kokteili.

Mērķis

Mums ir nepieciešams Projektu bankas atbalsts, lai varētu atrast pirmos klientus un uzsākt produkta ražošanu lielākā apjomā. Šobrīd produkta aptuvenā pašizmaksa ir no 60 EUR līdz 75 EUR, visa projektu bankas saņemtā nauda tiks ieguldīta produktu izstrādē. Jā, mēs radam, nevis atražojam. Mēs ticam , ka Latvijā VAR sasniegt sapņus. Vēlamies sadarboties, lai sasniegtu vairāk. Lai sasniegtu lielākus mērķus.

Pašreizējā attīstības stadija- prototipa izstrādes procesā. Tādēļ attēli ar gatavu produktu dzīvē vēl nav gatavi.

Sociālie tīkli:

Esam pašā projekta izstrādes sākumā. Šī iespēja darboties arī šajā platformā mums noderētu. Taču ar projektu banku nekas nebeidzas. Mēs iesim\ plauksim tālāk.

Image title

Velofans

Par Velofans

Esmu Latvijas Universitātes students no Ventspils. Šobrīd piedalos "Kings" programmā un lēnām mēģinu bīdīt savu projektu uz priekšu.

Uzdod jautājumu