Logo icon

MEŽA DIZAINA DĀRZS

Kategorija Tūrisms, apkaime: Cīravas Pagasts, Vaivari, autors: Katrīna Knese-Šmite


Top dārzs - dizaina mēbeļu audzētava. Palīdzi, lai to oficiāli varētu atvērt apmeklētājiem 2021.g. augustā.

450€  līdz šim no   4,500€
450€  /   4,500€
0 Sekundes atlikušas

450€ (10%)

24 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 4,500€ līdz Marts 03, 2021 un tādēļ netika finansēts
balsot14

Ģimene

> Esam ģimene, kuru pandēmijas laikā piemeklējusi aizraujoša ideja, kas neatkāpjas un dod enerģiju - top dārzs, kurā aug gatavas mēbeles un dizaina objekti!

Image title

Image title

Dārzs

> Esam sākuši veidot mūsu izsapņoto Forest Designed, kas ir topošs uzņēmums, kas darbojas ekoloģisku, unikālu dizaina mēbeļu audzēšanas un tūrisma/izklaides jomā, veidojot ikvienam pieejamu dārzu MEŽA DIZAINA DĀRZS, kur šīs mēbeles aug.

Image title

> Aug, patiešām! Audzējam viengabala (bez skrūvēm un naglām savienojumos) unikāla dizaina mēbeles – galvenokārt krēslus, lustras, drēbju pakaramos, galdiņus un dizaina objektus, kas izaudzēti rūpīgi strādājot un sadarbojoties ar koku – to veidojot un potējot, modelējot par konkrēto objektu.

Image title

> Tā kā katra šāda objekta izaudzēšanai nepieciešami gadi, tad ļoti vēlamies šo procesu padarīt apskatāmu ikvienam! Meklējam finansējumu dārza un tam pievedošā ceļa labiekārtošanai, lai tas varētu tikt oficiāli atvērts ģimenēm, skolniekiem, dabas un dizaina draugiem un ikvienam interesentam jau 2021. gada augustā.

> Esam iestādījuši pirmos 130 objektus un daļu no tiem jau sākuši veidot par mēbelēm. Esam sākuši vīt vītolu nojumes un iekārtot atpūtas laukumu viesiem dārza stūrī. Esam ieplānojuši nākamo 300 stādu iestādīšanu 2021.gada vasarā. Un ļoti priecāsimies dārzā satikt arī Jūs!

Image title

Iedvesma

> Par šādu ideju esam pateicīgi pirmajiem dizaina krēslu un citu mēbeļu audzētājiem pasaulē Full Grown Ltd Apvienotajā Karalistē. Viņu video stāsti un intervijas mūs iedvesmoja sazināties ar viņiem. Un viņu padomi un emocionāls atbalsts mūs iedvesmoja patiešām uzsākt šo ceļu!

Image title

Mēs nepadosimies un Latvijā, Aizputes novadā, būs brīnumains dārzs, kurā kājām gaisā aug krēsli un lustras, kurā redzamas ir neredzētas ainas un ikviens var smelties iedvesmu savu sapņu īstenošanai!

Šobrīd vairāk par mums FOREST DESIGNED audzētavu MEŽA DIZAINA DĀRZS vari atrast šeit: https://www.facebook.com/ForestDesigned/

Mērķi tuvāko 3 – 5 gadu laikā:

  • 2021.gada vasarā atvērt un paralēli turpināt iekopt MEŽA DIZAINA DĀRZS ar piedāvājumu apskatei, ekskursijām gida pavadībā, kāzinieku un dažādu citu svinību izklaidei.
  • Sākot ar 2021. gadu ik sezonu ( aprīis – oktobris + ziemassvētku pasākumi decembrī) gūt regulārus ienākumus MEŽA DIZAINA DĀRZĀ.
  • Attīstot audzētavu-parku pie iespējas veidot papildus piedāvājumu apmeklētājiem – telšu vietas, ēdināšana u.c.
  • Izaudzēt un pārdot pirmo dizaina objektu un mēbeļu ražu - apm. 120 objektus (galvenokārt dizaina krēslus, arī dizaina lampas, drēbju pakaramos, mikrofonu statīvus u.c.). Mazāko objektu gatavība pārdošanai 2024.gada ziema, krēslu un lielāku objektu gatavība pārdošanai 2026.gada ziema.
  • Regulāri iekopt jauno ražu novāktās vietā un sākot ar 2024. gadu ik gadu vākt dizaina objektu ražu pārdošanai.
  • Paplašināt audzētavas apjomu, ik vasaru iekopjot papildus 300-500 jaunobjektus papildus teritorijā/novāktās ražas vietā.
Katrīna Knese-Šmite

Par Katrīna Knese-Šmite

Top dārzs - dizaina mēbeļu audzētava. Meklējam finansējumu tā labiekārtošanai, lai to oficiāli atvērtu 2020.g. augustā.

Uzdod jautājumu