Logo icon

Marble Loop

Kategorija Tehnoloģija, apkaime: Ventspils, Латвия, autors: Marble Loop


Praktisks izgudrojums cīņai ar stresu, kas sniegs Jums iespēju ieturēt psiholoģisku pauzi un atgriezties darba procesā ar jaunu sparu!

40€  līdz šim no   4,365€
40€  /   4,365€
0 Sekundes atlikušas

40€ (0%)

5 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 4,365€ līdz Novembris 06, 2021 un tādēļ netika finansēts
balsot11

Image title

Image title

Marble loop ir praktisks izgudrojums cīņai ar stresu, kas sniegs Jums iespēju ieturēt psiholoģisku pauzi un atgriezties darba procesā ar jaunu sparu!

Image title

Marble loop - korpusa iekšpusē ir slēgta cilpa, kurā rotē caurspīdīga bumbiņa, radot rokā vibrāciju ar relaksejošu efektu.

Image title

Image title

Image title

Visu izgudrojuma tapšanā esam darījuši paši- radījuši ideju, veidojuši rasējumu, izgatavojuši un atraduši tam praktisko pielietojumu.

Komandas mērķis ir izveidot jēgpilnu produktu ar praktisku pielietojumu. Esam vērsušies pie logopēdes Daces Rozes (Ventspils pirmsskolas logopēdu Metodiskās apvienības vadītāja, 2013-2019.g.) un ieguvuši šādu atsauksmi:

“Marble Loop attīstošs izgudrojums lieti noderēs logopēdiem, kuri veic korekcijas darbu bērniem ar runas un valodas traucējumiem. Piemēram, bērniem ar logoneirozi, stostīšanos, ņemot vērā etioloģiskos faktorus, kā palīglīdzeklis stresa mazināšanai.

Prasmīga logopēda rokās rotaļlieta attīstīs sīko pirkstu muskulatūru, delnas pamatnes kustīgumu, kustību koordināciju, kas nepieciešama rakstītprasmes apguvē, un kalpos kā viens no elementiem disgrāfijas profilaksē, novēršanā”.

Izveidojot pirmos prototipus esam tos devuši saviem ģimenes locekļiem testēšanai un vērojuši kā tas tiek nemitīgi nodots no rokas rokā vairāku nedēļu garumā.

Image title

Mēs esam izauguši un dzīvojam Ventspilī. Neskatoties uz to, ka esam tikai 11. klases skolnieki esam vienmēr tiekušies pēc kaut kā vairāka ne tikai labām sekmēm mācībās.

Image title

Image title

Image title

Vēl no bērnības katrs no mums ir centies radīt kaut ko jaunu un unikālu. Piedaloties skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņos mēs izgatavojām lukturīšus makšķerniekiem, telefona statīvus un atslēgu piekariņus, kas sekmējās ar labu rezultātu, piemēram, Junior Achievement Latvia finālā ieņēmām otro vietu, apsteidzot vairāk nekā tūkstoti dalībnieku!

Image title

Marble Loop izgudrojumam ir potenciāls kļūt par rīku, kas spēj palīdzēt attīstīt sīko motoriku un koncentrēties kādam konkrētam uzdevumam. Tāpēc arī nākotnē vēlamies ražot dažādus produktus ar praktisku pielietojumu medicīnā.

Ja, tomēr veiksme mums nesekos un šis būs mūsu vienīgais izgudrojums, tad arī šādā gadījumā mēs spēsim sniegt ieguldījumu mūsu sabiedrībā, ziedojot konkrētu summu no katra pārdotā Marble Loop “Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš””.

Šobrīd mēs vēlamies radīt patiešām vērtīgu un noderīgu produktu!

Image title

Katru brīvo laika sprīdi katrs no mums cenšas darīt visu iespējamo, lai mūsu izgudrojums kļūtu par reālu, noderīgu un interesantu pilnīgi katram. Kā arī jebkuram projektam mums ir vajadzīgs finansiāls atbalsts, bet jo vairāk mums ir vajadzīgi zinošu cilvēku atbalsts, kas palīdzes paskaidrot kā ir iespējams uzlabot kādu tehnisku procesu vai sniegs ieteikumus produkta izplatīšanā.

Image title

Email: marbleloopofficial@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/marbleloopofficial

Website: www.marbleloop.com

TikTok - @marbleloopofficial

Ņikita Zisļins: +371 291 01 639

Image title

Marble Loop

Par Marble Loop

Praktisks izgudrojums cīņai ar stresu, kas sniegs Jums iespēju ieturēt psiholoģisku pauzi un atgriezties darba procesā ar jaunu sparu!

Uzdod jautājumu