Logo icon

MĀKSLA ir

Kategorija Teātris, apkaime: Rīga, Latvija, autors: INSIGHT teatrāla platforma


“MĀKSLA ir” ir pirmā multimediju izrāde Latvijā.

347€  līdz šim no   3,000€
347€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

347€ (11%)

16 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 3,000€ līdz Jūlijs 29, 2021 un tādēļ netika finansēts
balsot13

MĀKSLA ir

projekts

"MĀKSLA ir" ir pirmā multimediju izrāde Latvijā, kas tiks iestudēta digitālas mākslas centrā “Digital Art House”.

“Vai māksla ir?” un “Kāpēc tā ir nepieciešama?” - jautājumi, kas veido izrādes pamatu.

“MĀKSLA ir” sniedz skatītājam iespēju kolektīvi izprast karantīnas laikā gūto pieredzi, kā arī atklāt jaunu veidu, kā sazināties ar atjaunoto pasauli ar mākslas palīdzību.

Izrāde piedāvā skatītājam tiešu mijiedarbību ar telpu un aktieriem. Izrādes “MĀKSLA ir” scenogrāfija tika izveidota, izmantojot digitālās projekcijas, kas ļaus skatītājam pilnībā iegrimt izrādes darbībā. Šis projekts noteikti piesaistīs teātrim skatītājus, kuri iepriekš no tā izvairījās.

Image title

komanda

Teatrālā platforma “INSIGHT” koncentrējas uz modernu izrāžu radīšanu, izmantojot jaunas teātra tehnikas un risinājumus, kā arī uz publisku pasākumu un ballīšu organizēšanu.

“MĀKSLA ir” ir pirmā teatrālas platformas “INSIGHT” izrāde, kurā piedalās četri jauni Latvijas aktieri.

Izrāde ir bilingvāla, jo divi aktieri runās tikai latviešu valodā un divi – tikai krievu valodā.

Image title

INSIGHT dibinātāji:

Valerija Mizgare – LKA maģistra programmas “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments” studente, projekta ietvaros nodarbojas ar lugas izstrādāšanu un izrādes režiju.

> MĀKSLA ir ideja.

Akims Sarkisovs – Krievijas Teātra mākslas institūta (ĢITIS) bakalaura programmas “Teātra mākslas producēšana” students, projekta ietvaros nodarbojas ar izrādes producēšanu un sponsoru piesaistīšanu.

> MĀKSLA ir visums.

Marks Kostrica – LU bakalaura programmas «International Economics and Commercial Diplomacy» students, projekta ietvaros nodarbojas ar grāmatvedību un juridiskiem jautājumiem.

> MĀKSLA ir darbs.

Jevgenija Suhorukova – RISEBA bakalaura programmas “Audiovizuālā mediju māksla” studente, projekta ietvaros nodarbojas ar marketingu un sabiedrisko attiecību vadīšanu.

> MĀKSLA ir brīvība.

MĀKSLAS NAV

Lai radītu mākslu, ir vajadzīgs finansējums. Pašreizējās globālās situācijas dēļ ir grūti piesaistīt sponsoru, jo uzņēmējdarbībai arī nepieciešams atbalsts. Mēs uzskatām, ka mākslu rada ne tikai mākslinieks, bet arī cilvēki, kuri mākslu uztver no sava skatupunkta. Tikai ar kopīgiem spēkiem mēs varēsim īstenot izrādes ideju, kas ļaus mums visiem atkal izjust mākslas burvību.

Projekta īstenošanai ir nepieciešama speciāli izveidota datorgrafika. Pieprasītais finansējums tiks izmantots, lai apmaksātu grafikas izveidi.

Izrāde "MĀKSLA ir" tiks iestudēta 2021. gada maija sākumā, kad tiks atviegloti ierobežojumi. Izrādes sniegumi ir paredzēti regulāri. Zāles piepildīšana ir iespējama gan ar divu metru distanci (84 vietas), gan bez tās (110 vietas)

Kā arī projekta ietvaros ir iespējamas reklāmas integrācijas, tāpēc mēs esam gatavi sadarbībai ar iespējamiem partneriem. Visus jautājumus un piedāvājumus varat rakstīt uz e-pastu insightheatre@gmail.com.

INSIGHT teatrāla platforma

Par INSIGHT teatrāla platforma

INSIGHT koncentrējas uz modernu izrāžu radīšanu, izmantojot jaunas teātra tehnikas un risinājumus.

Uzdod jautājumu