Logo icon

Light-Up Novo: modulāra dizaina lampa

Kategorija Tehnoloģija, apkaime: Jelgava, Latvija, autors: Ralfs Rogaļevs


Novo ir modulāra dizaina lampa, kas pielāgojas tavām vajadzībām, emocijām, videi un padara to visu vienkāršāku un personalizētāku.

1,269€  līdz šim no   2,000€
1,269€  /   2,000€
0 Sekundes atlikušas

1,269€ (63%)

13 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 2,000€ līdz Decembris 31, 2017 un tādēļ netika finansēts
balsot0

[Kampaņas termiņš pagarināts]

JAUNUMS - Novo starter

Image title

Tikai 5 dienas savā īpašumā varat iegūt Light-Up Novo gaismas kubu ar moderna dizaina trijstūrveida statīvu tikai par 24€. Jāpiebilst, ka šis gaismas kubs ir tieši tāds pats kā pārējie, tāpēc tas ir savienojams ar Novo lielo pamatni.

Image title

Novo mini

Image title

Uzklausot topošo lietotāju atsauksmes, esam izveidojuši speciālu piedāvājumu - izbaudiet Light-Up Novo modularitāti par 39€. Novo mini piedāvā iespēju gaismu paņemt sev līdz ikdienā. Vienkārši uzlieciet kubu uz mazās pamatnes, pievienojiet power-banku un Jūs varēsiet pilnībā izbaudīt pārvietojamas gaismas sajūtas. 2200mah power-banka nodrošinās gaismu līdz 4h (power-banka netiek iekļauta komplektā). Bet viss neapstājas šeit - ar komplektā esošo strāvas pārveidotāju pievienojiet mazo pamatni rozetei un Novo mini kļūs par stacionāru 360° apgaismojumu. Papildiniet savu ikdienu ar prieku un paķeriet gaismu sev līdz.

Image title

Ikdienas rutīna.

Katru rītu mostoties, jūs ieslēdzat vienu un to pašu lampu. Katru vakaru pārnākot mājās, jūs ieslēdzat tieši to pašu lampu. Garlaicīgi. Turklāt nevarat panākt patīkamu balansu starp effektīvu apgaismojumu un piemērotu atmosfēru. Mēs zinām šādas situācijas, tāpēc mums ir risinājums.

Image title

Kļūsti par gaismas pavēlnieku.

Iztēlojieties gaismu, kas mainās jums līdz, spēj pielāgoties jūsu vajadzībām, emocijām un videi ļoti vienkāršā un personalizētā veidā. Iedomājieties, ka gaismu spējat paņemt līdz. Un papildus tam visam mūsu lampa ir arī gaumīgs, no koka veidots dizaina priekšmets, kas papildinās jebkuru interjeru un ienesīs patīkamas nokrāsas jūsu dzīvē.

Image title

Modulāra lampa - kā tas strādā?

Esam izveidojuši lampu, kurai ir modulārs dizains un elastīgs pielietojums. Ar tās palīdzību jūs varēsiet brīvi darboties un viegli piepildīt vēlamo. Konstruējiet sev vēlemo lampas formu, stiprinot to kopā ar iebūvēto magnētu palīdzību. Bet tas nav viss. Noņemiet vienu vai divus kubus un paņemiet sev līdz. Ar mūsu mazās pamatnes un power-bankas palīdzību jūs būsiet spējīgi iedegt gaismu arī pārējos dzīves brīžos. Izbaudiet plašo modulārās lampas sniegto iespēju klāstu un tiecieties uz priekšu.

Image title

Elektrības ekonomija.

Ziemeļamerikas apgaismošanas uzņēmums Osram ir atklājis, ka mūsdienās vairāk nekā 65% cilvēki ir iegādājušies LED apgaismojumu ikdienas lietošanai, kā galvenos iemeslus minot LED gaismas avotu ilgmūžību un gaismas daudzumu. Tas ir krietni ekonomiskāks par kvēspuldžu apgaismojumu. Mūsu lampās tiek izmantotas mūsdienīgākās un efektīvākās LED diodes. Tās apvienojumā ar pieskārienveida kontroli spēj radīt ideālo atmosfēru, samazinot patērētās elektrības daudzumu. Sāciet taupīt kopā ar Light-Up Novo.

2016 SYLVANIA Socket Survey

Image title

Tā sajūt tavus pieskārienus.

Lampā iestrādātais pieskāriena slēdzis ļaus, ne tikai redzēt, bet arī sajust kā mainās atmosfēra. Pieskaroties tam, lampa ieslēgsies. Paturot to ilgāk, spēsiet mainīt lampas spilgtumu. Un pats labākais – ieslēdzot lampu, tā atcerēsies iepriekš noteikto spilgtumu un ieslēgsies tieši tāpat. Esiet paši savas vides veidotāji un veidojiet tieši sev vēlamo atmosfēru.

Image title

Bet kas īpašs slēpjas tehnoloģiju jomā?

Tas strādā līdzīgi kā LEGO, bet tikai ar ikdienas apgaismojumu.

 • Neodīma magnēti. Šie ir dārgāki un daudz grūtāk stiprināmi nekā citu veidu magnēti, bet reizē arī pārsteidzoši stipri, noturīgi un pārklāti ar cinku.
 • LED diodes. Savās lampās mēs izmantojam tikai LED tehnoloģiju, turklāt izmantojam pašas efektīvākās LED diodes. Tas nozīmē – maksimāli liela energoefektivitāte pie liela gaismas daudzuma.
 • Pārbaudītas elektroniskās komponentes. Mūsu pieredze inženierijā noveda mūs pie pašu radītiem gaismu blokiem. Tāpat nolēmām turēties pie jau gataviem risinājumiem attiecībā uz gaismas dimmēšanu. Lampu cenšamies veidot viegli transportējamu un vēl vieglāk lietojamu.
 • Pārnēsājamā platforma. Lai vēl vairāk palielinātu mūsu lampas lietošanas iespējas esam izveidojuši pārnēsājamu platformu, kas barojas no jebkuras power-bankas vai kāda cita strāvas avota. Tas nozīmē, ka gaisma var būt jums līdz pilnīgi jebkurā dzīves situācijā.

Image title

Tehniskie parametri

 • Enerģijas patēriņš - 45 W
 • Aizsardzības līmenis - nav ūdensdroša
 • Kontakta tips - magnētisks savienojums
 • Paredzētais spriegums - DC 12 V
 • Gaismas tips - 5 gaismas kubi
 • Gaismas kuba izmērs - 10.2 x 10.2 x 10.2 cm
 • Apgaismes leņķis - 360 grādi
 • Gaismas atdeve - 1000 Lm/kubu = 5000 Lm
 • Gaismas temperatūra - 3000 K (silti balta)
 • Darba mūžs - 20 000 h
 • Garantija - 2 gadi

Lieto ikdienā

Lietojiet Light-Up Novo ikdienā – mājās, birojā vai pat ceļojumā... Ar lampu, kurai ir modulārs dizains un elastīgs pielietojums, jūs varēsiet brīvi darboties un viegli piepildīt vēlamo.

Image title

Lietotāju atsauksmes

Prototipus esam nodevuši saviem agrīnajiem lietotājiem, un šādi ir viņu komentāri:

 • “Mājās darboties ir palicis daudz vienkāršāk, jo apgaismojums ir viegli maināms un pielāgojams tam, ko daru tieši tajā brīdī.” (E.R., Latvija)

 • "Lampa ir brīnišķīga. Vēlētos gan iespēju pievienot vairāk kā 8 kubus, lai veidotu vēl komplicētākas struktūras. Bet kuba pārnēsājamība ļoti labi noder ikdienā." (C.A., Zviedrija)

 • "Ērts un gaumīgs gaismas avots, kas iederas dažādos modernos interjeros. Lieliski pilda gaismas avota un dizaina priekšmeta funkciju. Komplektā esošo kubu skaits ļoti ierobežo formu daudzveidību. Ceru, ka ražotāji piedāvās kubus nopirkt atsevišķi bez pamatnes." (I.L., Latvija)

Image title

Kurp mēs tiecamies

Pirmais lampas dizains tika radīts pirms gada. Kopš tā laika mēs esam uzbūvējuši 6 prototipus. Esam tos testējuši gan uzklausot atsauksmes no agrīnajiem lietotājiem, gan uzlabojot mehāniskās un elektroniskās komponentes. Visas attēlos un video attēlotās lampas ir īstas, strādājošas lampas ar tādiem tehniskajiem parametriem, kā minēti augstāk (izņemot krāsainās gaismas lampas - tas ir mūsu nākotnes prototips). Mēs esam pilnveidojuši šo tehnoloģiju, lai tā sniegtu labāko jūsu vajadzībām.

Mums ir nepieciešama Projektu Bankas palīdzība, lai no prototipa radītu īstu produktu. Visas redzamās lampas ir tikai paraugi, ko radījusi mūsu komanda. Lai uzbūvētu šo lampu, mums ir nepieciešams uzsākt ražošanu priekš neliela skaita lampu.

Ražošanas uzsākšana sevī ietver:

 • Pielāgot elektroniku,
 • Iziet sertifikāciju paraugu modeļiem,
 • Pielāgot detaļu izgatavošanu ražošanas iespējām,
 • Uzstādīt nepieciešamo aprīkojumu produkta ražošanai,
 • Izveidot klientu atbalsta sistēmu

Image title

Labumi

Mēs piedāvājam lieliskas lietas - pateicību, pastkartes ar novēlējumu, uzlīmes un t-kreklus. Bet vislieliskākais labums, ko var iegūt, ir sava lampa. Piedāvājumā ir agrīnā ieguldītāja speciālpiedāvājums mūsu pirmajiem 3 ieguldītājiem, parastas cenas piedāvājums pārējiem. Tāpat piedāvājam iespēju personalizēt savu lampas pamatni ar lāzergravējumu (jūsu izdomāts dizaina iegravējums) un iespēju izvēlēties no ozolkoka nevis oša darinātu lampu. Visbeidzot, piedāvājam neatkārtojamu iespēju kļūt par Light-Up Novo lampas 2.versijas BETA lietotāju jeb agrīno lietotāju. Lūgums sazināties ar mums, ja rodas vēl kādi jautājumi.

Īpašais "Projektu bankas" piedāvājums - iegūsti savā īpašumā 1 gaismas kubu un mazo pamatni, ko iespējams barot ar strāvas pārveidotāju vai power-banku, kas pilnībā ļaus izjust Novo sniegtās iespējas (Power-banka komplektā nav iekļauta).

Image title

Ražošanas plāns

Ļoti daudz pūļa finasēšanas projekti tiek piegādāti ar nokavēšanos vai vispār neizdodas, tāpēc mēs mēģinam veidot kaut ko atšķirīgu. Jūs būsiet pirmie liecinieki, kā šis jaunais produkts nonāk tirdzniecībā. Balstoties uz mūsu mentoru pieredzi, esam izstrādājuši plānu, kā uzsākt ražošanas procesu precīzi un atbildīgi. Jūs varēsiet saņemt pirmās partijas lampas jau Februārī, otrās partijas lampas Martā un BETA versiju II paaudzes lampām Aprīlī. Jo ātrāk veiksiet pasūtījumu, jo ātrāk saņemsiet savu lampu. Mazā partiju kvantitāte mums ļaus iztestēt ražošanas procesu, nodrošināt kvalitātes kontroli, kā arī visus mūsu solītos labumus.

Image title

Piegādes izmaksas

Mūsu produkta cenā ir iekļautas piegādes izmaksas ar Omniva pakomātu palīdzību. Protams, varam preci piegādāt arī citā veidā, bet šādā gadījumā klients pats sedz piegādes izmaksas.

Drošība

Ļoti svarīgi ir pieminēt, ka, būvējot lielisku lampu, esam uzbūvējuši arī iekārtu, kas izmanto elektrību. Tas nozīmē, ka, lietojot mūsu lampu, ir jāievēro visi elektrisko iekārtu lietošanas drošības noteikumi. LŪGUMS neaiztikt lampu ar slapjām rokām, nelikt klāt metāliskus priekšmetus, nelietot lampu atklāta ūdens tuvumā un nemēģināt to mazgāt. Tāpat, aso stūru dēļ, sekot līdz bērniem, kas lieto šo lampu. Lietot lampu atbildīgi.

Legalitāte

Noteikumi un regulācijas attiecībā uz atklātu elektrību var attšķirties attiecīgajā reģionā, valstī, tāpēc lūgums pārbaudīt iekārtas lietojamības atļautību pirms tās lietošanas.

Mūsu tīkli

Image title

Liels paldies mūsu līdzšinējiem atbalstītājiem:

Atbalstītāji

Ralfs Rogaļevs

Par Ralfs Rogaļevs

Modulārās dizaina lampas idejas autors. Topošais Mehatronikas bakalaurs, students, 3D drukāšanas entuziasts. Cilvēks.

Uzdod jautājumu