Logo icon

Latvijas ceļveži internetā - Kurzeme

Kategorija Tūrisms, apkaime: Kandava, Kandavas pilsēta, autors: Tūrisma Attīstības Biedrība


Izveidosim ceļvedi maršrutam “Kurzemes Šveice”, kas ir daļa no projekta “Latvijas ceļveži internetā”.

15€  līdz šim no   1,050€
15€  /   1,050€
0 Sekundes atlikušas

15€ (1%)

2 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,050€ līdz Jūlijs 25, 2019 un tādēļ netika finansēts
balsot1

Uzdāvināsim Latvijai ko paliekošu un vērtīgu: iedvesmojošus ceļvežus, kas palīdz iepazīt un iemīlēt Latviju vēl vairāk!

Mūsu iecere ir triju gadu laikā izveidot 100 ceļvežus pa visiem Latvijas reģioniem, dāvinot Latvijai un tās iedzīvotājiem iespēju labāk iepazīt un iemīlēt mūsu skaisto zemi. Visi ceļveži būs pieejami bezmaksas vietnē www.celvezi.lv.

Padziļināti analizējot Latvijas ceļvežu piedāvājumu (gan interneta vietnēs, gan drukātā veidā), esam secinājuši, ka nekur nav pieejams vienuviet pilnīgs Latvijas apraksts, kas iekļautu gan optimāla apjoma tūrisma apskates vietu aprakstus, gan ar tām saistīto informāciju. Uzskatām, ka tādu ir nepieciešams izveidot!

Projekta iecere tiks realizēta, veicot izpētes un informācijas ieguves braucienus, sadarbojoties ar reģionālajiem Tūrisma informācijas centriem, vietējiem gidiem, muzeju darbiniekiem, tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Ceļvežus sastāstīsim balstoties uz mūsu vērtībām:

• Vēlamies sekmēt Latvijas etniskās kultūras saglabāšanu. Iekļausim ceļvežos rakstus par latviešu folkloru, daiļamatiem, tautas dziesmām, dejām, pasakām un leģendām – piesaistot šo informāciju vietām un apskates objektiem. Mūsu projekts sniedz ieguldījumu latviešu tautas nemateriālās kultūras apzināšanā.

• Mums ir svarīga mīlestība pret dabu un rūpes par ekoloģiju. Pievēršam īpašu uzmanību ekotūrismam, mudinām cilvēkus būt tuvāk dabai un saudzēt apkārtējo vidi!

• Projektā vēlamies iesaistīt un popularizēt vietējos iedzīvotājus, kuri ir paveikuši ko vērtīgu un gatavi ar to dalīties. Viņu darba augļi (piemēram, pašu iekoptais daiļdārzs vai privātais muzejs) ir nozīmīgs ieguldījums Latvijas attīstībā. Apzināsim seno amatu meistarus, māksliniekus, etniskās kultūras entuziastus un kultūras pazinējus. Šādu cilvēku apciemošana iedvesmo pašiem sakopt savu vidi un radīt ko jaunu!

Image title

Šī projekta ietvaros izveidosim ceļvedi maršrutam:

“Kurzemes Šveice”: Kandava – Sabile – Renda – Riežupes alas – Kuldīga.

Image title

Image title

CEĻVEŽA PARAUGS

Image title

Image title

Image title

Projektu realizēs Sabiedriska organizācija “Tūrisma Attīstības Biedrība”

Projekta īstenotāju komandu veido cilvēki, kuriem interesē un rūp Latvijas tūrisma attīstība un kuri vēlas celt gaismā Latvijas skaistākos dārgumus.

Idejas autors – Paulis Stars – darbojas tūrisma nozarē vairāk nekā 20 gadus pats organizējot un vadot ekskursijas grupām. Apceļojis praktiski visus Latvijas novadus, labi pārzin tūrisma aktualitātes un ceļotāju vajadzības. Savācis lielu bibliotēku par Latviju un tās tūrisma vietām, dabas bagātībām un kultūras vērtībām. Pateicoties plašajai pieredzei tūrisma jomā, ir izveidojis ļoti daudz iestrādes, kas tiks izmantotas ceļvežu sastādīšanas procesā.

Ticam, ka ceļotāji, kas izmantos šos ceļvežus, arvien vairāk iemīlēs mūsu skaisto zemi!

Atbalsti un kļūsti par daļiņu no šī projekta!

Tūrisma Attīstības Biedrība

Par Tūrisma Attīstības Biedrība

Sabiedriskā organizācija “Tūrisma Attīstības Biedrība” ir izveidota ar nolūku sekmēt tūrisma attīstību.

Uzdod jautājumu