Logo icon

www.kulturas kalendars.lv

Kategorija Cits, apkaime: Riga, Latvia, autors: Totaldobže mākslas centrs


Plaša un pārskatāma informācija mūsdienu kultūrmīļiem par gaidāmajiem pasākumiem Rīgā un Latvijā, arī angliski.

99€  līdz šim no   750€
99€  /   750€
0 Sekundes atlikušas

99€ (13%)

13 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 750€ līdz Aprīlis 26, 2017 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Kopumā www.kulturaskalendars.lv pasākumu atlases mehānisma un versijas mobilajiem tālruņiem izveidošanai (programmēšanai) ir nepieciešams EUR 1200, taču ar EUR 750 pietiktu, lai izveidotu pasākumu atlases mehānismu, kas ļautu mums virzīties tālāk – sākt reklamēt kultūras kalendāru plašāk.

Ar šo projektu vēlamies arī redzēt, cik liela ir jūsu un pasākumu organizatoru vajadzība pēc šāda kalendāra. Jo vairāk līdzekļu tiks saziedots, jo lielāka būs mūsu motivācija turpināt to attīstīt.

Ja saziedosiet vairāk par EUR 1200, papildus līdzekļus izlietosim reklāmas kampaņā.

kulturaskalendars.lv atbalstītājiem bezmaksas ieeju dažādos kultūras pasākumos piedāvā to organizatori un norišu vietas – Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Kaņepes Kultūras centrs, Kino Bize, kim? Laikmetīgās mākslas centrs, NABAKLAB, Deniss Paškevičs, Rīgas mākslas telpa, Ģertrūdes ielas teātris, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, festivāls Sansusī.

Valsts Kultūrkapitāla fonda kultūras programmās reģioniem prasīsim finansējumu, lai uzsāktu kulturaskalendars.lv ievietot informāciju par gaidāmajiem kultūras pasākumiem arī citur Latvijā.

Totaldobže mākslas centrs

Par Totaldobže mākslas centrs

Totaldobže mākslas centrs tika izveidots VEF teritorijā 2010. Šodien tā aktivitātes tiek realizētas dažādās vietās Rīgā, Latvijā un ārzemēs.

Uzdod jautājumu