Logo icon

Sajūtu krūze ar jūras ainavu

Kategorija Dizains, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Krūze un Jūra


Unikāla, rokām apgleznota krūze ar jūras ainavu, ļaujot ikdienišķai lietai kļūt par gleznu.

1,644€  līdz šim no   1,594€
1,644€  /   1,594€
0 Sekundes atlikušas

1,644€ (103%)

100 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 04, 2021
balsot1339

Kas mēs esam?

Mēs esam trīs atraktīvas, radošas un zinātkāras Babītes vidusskolas 12.klases izglītojamās - Lelde Poklikajeva, Linda Skudra, Līva Tērauda - kuras jau otro gadu apglezno porcelāna krūzes ar dažādām jūras ainavām.

Vēlamies sagādāt ikvienam iespēju turēt rokās produktu, kas katru dienu dāvā emocijas.

Ideja par krūzīšu apgleznošanu radās tad, kad gribējām viena otrai uzdāvināt piemiņas lietu no jauki pavadītā laika pie jūras. Pamanījām problēmu, ka veikalos nav kvalitatīvas un oriģinālas dāvanas, kas saistītos ar jūru. Meklējām interesantas krūzītes, jo mums bija tradīcija viena otrai tās dāvināt, taču tirgū pieejamās krūzītes lielākoties ir mehāniski apdrukātas un neizraisa emocijas. Tāpēc mēs iedomājāmies mēģināt radīt pašas savu dizainu - izmantojot baltu porcelāna krūzi, porcelāna apgleznošanai paredzētās krāsas un sajūtas, attēlot dažādu jūru - gan mierīgus rītus virs jūras, gan košus saulrietus, gan viļņus negaisā, gan arī smilšu kāpas, akmeņus un oļus. Un mums ļoti iepatikās šī ideja un tās rezultāts. Tāpēc mēs izveidojām savu skolēnu mācību uzņēmumu - "Krūze un Jūra", lai varētu arī citus cilvēkus iepriecināt ar mūsu radīto dizainu.

Image title

Kas iegādājas mūsu produktu?

Šīs krūzītes patīk mūsu draugiem, jauniešiem, vecāka gada gājuma cilvēkiem, visiem tiem, kuri novērtē estētisku dizainu uz tik vienkāršas un praktiski pielietojamas lietas kā krūze. Mūsu krūzīte var būt gan kā oriģināla dāvana, gan kā suvenīrs no Latvijas burvīgās piekrastes. Katru reizi, kad cilvēks šo produktu lieto, tas viņam izraisa emocijas, jo cilvēks ir izvēlējies tieši sev atbilstošo jūras ainavu.

Kas mūs padara atšķirīgas?

Mūsu produkts ir neatkārtojams, oriģināls un labāks par to, ko var nopirkt veikalā. Krūzītes ir apgleznotas ar mīlestību un ļoti rūpīgi. Tās kalpos ilgi, jo ir apgleznotas ar kvalitatīvām un izturīgām porcelāna krāsām, kuras pēc apgleznošanas tiek apdedzinātas krāsnī. Mēs atšķiramies ar to, ka mūsu dizains ir oriģināls un nav iepriekš redzēts, jo tā ir mūsu pašu ideja. Mēs dodam cilvēkiem iespēju iegādāties priekšmetu, kas nav tikai praktisks, bet arī izraisa patīkamas emocijas. Tā nav tikai krūze, tā ir praktiski pielietojama māksla.

Image title

Kas jau ir paveikts?

Veidojam "Krūze un Jūra" tēlu interneta vidē, ievietojot fotogrāfijas un aktīvi reklamējot savu produktu mūsu sociālajos tīklos, kas jau ir sekmējis produkta pārdošanu. Mums ir izveidots Facebook Shop - veikals, ar kura palīdzību nodrošinām pircējiem produkta pārskatamību un pieejamību. Pielāgojoties pieprasījumam dažādu svinamu svētku gadījumos, gleznojam arī ziedu motīvus, ziemas un vasaras ainavas saulgriežiem. Esam gleznojušas personalizētas krūzītes uzņēmumam (veidojot meža dizainu ar uzņēmuma nosaukumu) un klientiem (uzrakstot vārdu). Mēs jūtamies ļoti iedvesmotas turpināt savu darbību jomā, jo cilvēku interese par mūsu radītajām krūzēm tikai aug.

Image title Image title

Komanda

Mūsu komanda ir veiksmes pamatā. Mūsu komanda ir aktīva un darbīga, un skolēnu mācību uzņēmums "Krūze un Jūra" jau ir guvis panākumus, jo Lelde Poklikajeva atbild par komandas dalībnieču iedvesmošanu, izejvielu iegādi, krūzes apgleznošanu pēc nepieciešamās tehnikas un tās pēcapstrādi, Linda Skudra atbild par pārdošanu, komunikāciju ar klientiem un Facebook Shop (veikala) produkciju, taču Līva Tērauda atbild par efektīvām reklāmām, ierakstiem sociālajos tīklos un fotografēšanu.
Šī komanda ir īstā, jo ir pārliecināta par idejas dzīvotspēju. Ir nepieciešamās zināšanas uzņēmējdarbībā un mārketingā, lai produktu ievirzītu tirgū un reklamētu. Komandai ir prasme pārliecinoši izteikties un pastāvēt par savu ideju.

Image title

Kāpēc mūs atbalstīt?

Mums ļoti palīdzētu Jūsu atbalsts, jo mums ir lieli nākotnes plāni:
izveidot veiksmīgu un konkurētspējīgu produktu un attīstīt savu uzņēmumu par īstu uzņēmumu;
• piedalīties amatnieku tirdziņos (Kalnciema ielas, Jomas ielas);
• pārdot savu produkciju sadarbībā ar Vecrīgas un piekrastes pilsētu suvenīru veikaliem, parādot pasaulei, cik skaista ir Latvijas piekraste;
• gūt atpazīstamību starptautiskajā interneta vidē ar interneta veikala - Etsy palīdzību.

Uzzini vairāk par mums

Instagram - https://www.instagram.com/kruzeunjura/ Facebook - https://www.facebook.com/kruzeunjura/ Facebook SHOP - https://www.facebook.com/kruzeunjura/shop/?ref_code=mini_shop_page_card_cta&ref_surface=page

Image title

Krūze un Jūra

Par Krūze un Jūra

Unikāla, rokām apgleznota krūze ar jūras ainavu, liekot ikdienišķai lietai kļūt par gleznu.

Uzdod jautājumu