Logo icon

Konference 4CanGurus

Kategorija Pasākumi, apkaime: Ventspils, Ventspils pilsēta, autors: Latvijas Bibliotekāru biedrība


Aicinām atbalstīt studentu dalību jau trešajā Jauno speciālistu konferencē 4CanGurus.

20€  līdz šim no   150€
20€  /   150€
0 Sekundes atlikušas

20€ (13%)

2 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 150€ līdz Jūnijs 09, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Aicinām atbalstīt Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekciju! Jūsu atbalsts nepieciešams, lai varētu nodrošināt vismaz 6 Latvijas Universitātes Bibliotēku un informācijas studiju nodaļas studentu dalību konferencē bez maksas (dalības maksa: 25.00 €, tajā iekļautas naktsmītņu un ēdināšanas izmaksas).

Vēlamies rast iespēju sniegt šo atbalstu studentiem, jo tieši viņi ir jaunie speciālisti, kam nepieciešmas papildus zināšanas, praktiska pieredze un iespēja redzēt bibliotekāra darba ikdienu.

Jauno speciālistu konference 4CanGurus notiks 10.-11. jūnijā un jau trešo reizi. Esam pierādījuši, ka spējam organizēt profesionālas nozares konferences, kas sniedz gandarījumu ne tikai dalībniekiem, bet arī pašiem lektoriem. Ikdienas steigā daudzi nenovērtē bibliotekas un bibliotekāra nozīmību, toties ja Jūs vismaz vienu dienu pavadītu ar šiem 40 bibliotekāriesm, Jūs saprastu, ka tieši bibliotekāros slēpjas spēks, kas notur bibliotēku. Pozitīvisms, enerģija un radošums ir atslēgvārdi, kas raksturo bibliotekārus.

Latvijas bibliotēku festivāla laikā Pauls Timrots apstiprināja, ka bibliotekāri ir cilvēki īstajā vietā, un nevis tāpēc, ka bibliotēka ir silta vieta, kur strādāt, bet tāpēc, ka viņi ir radīti šim amatam.

Image title

Kurzemes novada bibliotekāri vienmēr ir bijuši aktīvi 4CanGurus dalībnieki un no Ventspils traukušies gan uz Rīgu 2012. gadā, gan uz Preiļiem 2014. gadā. Šoreiz mēs, Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcija (LBB JSS), nolēmām apvienot Latvijas jaunos speciālistus un traukties uz vējaino Kurzemi! Esam izvēlējušies Ventspili un veidojuši brīnišķīgu sadarbību ar Ventspils novada pašvaldību un Ventspils Bibliotēku.

Image title

Konferencē būs iespēja apgūt dažādas iemaņas pie 4 Guru:

- Augusts Zilberts (LNB) - “Sabiedriskās attiecības un mārketings bibliotēkās”

- Ketija Klempnere (Salaspils novada Bibliotēka) - “Izdzīvošana Bibliotēkā”

- Arnita Vaitkus (Ventspils Bibliotēkas Reģionālais mācību centrs) - “Vienkārša Android un iPhone mobilo aplikāciju izveide”

- Rolands Eglītis (Diplomēts integrācijas speciālists) “Pašmotivācija – noteicošais panākumu faktors”

4CanGurus konferencē Ventspilī mums pievienosies vieslektores no Somijas – Ria Gynther un Jasmiina Sillanpää, kuras pastāstīs par pieredzi BOBCATSSS 2017 konferences rīkošanā, kā arī par tās ietekmi uz personību un mācību vidi.

Kā jau ierasts konferences pirmo dienu noslēgsim ar CakeCamp jeb groziņvakaru. Vakara gaitā darbosies arī radošā darbnīca T-kreklu apgleznošanai ar iespēju uzgleznot 4CanGurus logo.

Reģistrācija konferencei no 9. maija līdz 27. maijam pieejama šeit: Reģistrācija

Image title

Image title

Image title

Latvijas Bibliotekāru biedrība

Par Latvijas Bibliotekāru biedrība

Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcija

Uzdod jautājumu