Logo icon

KECHI daudz-funkcionālais klipsis

Kategorija Dizains, apkaime: Mārupe, Mārupes novads, autors: SMU Kechi


No dabai draudzīgākas vegāniskās ādas radītais daudzfunkcionālais klipsis, kas nodrošina ērtu vadu organizēšanu un pārvietošanu

330€  līdz šim no   1,435€
330€  /   1,435€
0 Sekundes atlikušas

330€ (22%)

12 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,435€ līdz Marts 04, 2021 un tādēļ netika finansēts
balsot115

IDEJA

Esam Āgenskalna Valsts ģimnāzijas Skolēnu mācību uzņēmums Kechi un šī ādas klipša ideja radās kā atbilde uz visiem labi zināmo austiņu un lādētāju vadu "kamola" problēmu, kurai nebija īsti neviena kvalitatīva, viegli izmantojama un pievilcīga risinājuma. Mūsu radītais produkts ir funkcionāls modes aksesuārs, tas ir roku darbs, kas tiek ražots tepat Latvijā. Turklāt tas ir dabai draudzīgs.

Image title

FUNKCIONALITĀTE

Klipsis ir ļoti praktisks, kā arī ērti lietojams, jo tajā iestrādātie magnēti ļauj ļoti dažādi izpausties tā pielietojumā. Klipsis var kalpot ne tikai kā vadu un dokumentu saturētājs, to var arī izmanto kā grāmatzīmi vai atslēgu piekariņu. Tas spēj saturēt vadus, nodrošinot to lieku nelocīšanos un nebojāšanos, kā arī, saspraužot dokumentus, klipsis neatstāj nekādas redzamas pēdas, kādas paliek pēc klasiskās papīra saspraudes. Spēcīgo magnētu izmantošana ļauj to arī piestiprināt pie visdažādākajām metāliskajām virsmām, jo iestrādātie magnēti strādā uz abām pusēm.

Image title

NO DABAI DRAUDZĪGIEM MATERIĀLIEM

Mēs nemitīgi meklējam jaunas iespējas izmantot dabai vēl draudzīgākus materiālus, piemēram, vegānisko ādu, kas tiek ražota no dažādiem augiem. Arī iepakojumiem izvēlamies materiālus, kas būtu dabai draudzīgi, un pilnībā esam atteikušies no jebkāda veida plastmasas izmantošanas, tā vietā mūsu produktu iesaiņojam metāla kastītēs, kas pašas par sevi neaizņem daudz vietas.

Image title

ELEGANCE

Sava elegantā izskata dēļ mūsu radītais ādas klipsis ir arī brīnišķīgs modes aksesuārs, kuru var piestiprināt jebkur, un tas izskatīsies "stilīgi" visdažādākajos salikumos. To lietojot, nevienā brīdi nebūs jāuztraucas par tā izskatu, jo augstās kvalitatīvās un izmantoto materiālu dēļ tas vienmēr izskatīsies gaumīgi. Tieši tādēļ klipsis ir arī ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē stilu un kvalitāti!

Image title

TURPMĀKIE PLĀNI PRODUKTA ATTĪSTĪBĀ

Mūsu galvenā prioritāte pašlaik ir radīt veiksmīgu produkta versiju, izmantojot vegānisko ādu, kas mums palīdzēs būt vēl dabai draudzīgākiem un piesaistīt jaunus klientus, kuriem tieši šis ir ļoti nozīmīgi. Tālāk mēs plānojam padarīt klipsi daudzveidīgāku, piedāvājot dažādas izmēru un krāsu variācijas, kā arī izmēģināt un piedāvāt iespējas to personalizēt ar lāzergravēšanas vai spiedpreses tehnoloģijām, kas būtu ideāls piedāvājums korporatīvajām dāvanām.

KOMANDA UN KONTAKTI

SMU Kechi

Dāvis - PR, Mārketings

Rinalds - Produkta attīstība, Pārdošana

kechi.interior@gmail.com

Instagram Facebook