Logo icon

Kamerkora "Kaķi" jubilejas koncerts

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Valmiera, Valmieras pilsēta, autors: Mārcis Bogdanovs


Kamerkoris "Kaķi" šogad svin 15 gadu jubileju. Lai jaunu piecgadi varētu iesākt skaistāk, aicinām atbalstīt "Kaķu" jauno tērpu projektu.

0€  līdz šim no   400€
0€  /   400€
0 Sekundes atlikušas

0€ (0%)

0 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 400€ līdz Oktobris 29, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Mūsu stāsts aizsākās 2001. gadā, kad uz Valmieras teātra skatuves kā dažādu mākslinieku projekts tika iestudēts E.L. Vēbera mūzikls „Kaķi.” Tajā vakarā tika nolemts: šis projekts ir tikai ceļa sākums mūziķu kolektīvam ar zīmīgo nosaukumu „Kaķi”. Kamerkoris "Kaķi" apvieno atraktīvus, radošus un mūziku mīlošus koristus. Ar saviem solokoncertiem esam uzstājušies gan Latvijā, gan arī ārpus tās.

Šogad ar īpašu koncertu 29. oktobrī, Valmieras kultūras centrā svinam savu 15 gadu jubileju. Tomēr paliek skumji, ka tik skaistā pasākumā būtu jāuzstājas tērpos, kas savu laiku jau ir nokalpojuši gan vizuāli, gan arī morāli, jo cik gan ilgi aktīvs, radošs, dzīvespriecīgs, draudzīgs kolektīvs var rādīties cilvēkos vienās un tajās pašās drēbēs. Tāpēc jaunu piecgadi esam nolēmuši uzsākt jaunos tērpos, kuriem savākti jau 1600 eiro, tomēr pietrūkst vēl 400 eiro puišu kreklu iegādei.

Tā kā savus koncertus vienmēr sniedzam bez maksas, tad aicinām atbalstīt mūsu jauno tērpu veidošanas projektu. Mēs parādā nepaliksim. Šobrīd jau aktīvi gatavojamies koncertam ar jaunām, no "Kaķu" mutēm neskanējušām dziesmām. Būs arī orķestris un pavadošā grupa. 15 gadu jubileju svinam taču tikai vienreiz. Katram ieguldītājam koncertā būs rezervēta īpašā "VIP" vieta. Aktīvākie atbalstītāji saņems arī speciāli viņiem veltītu videosveicienu. Bet pašiem aktīvākajiem atbalstītājiem būs pārsteigums pēc koncerta.

Image title

Kaķis ir dzīvnieks, kas dara, ko grib, un iet, kur grib. Un, kamēr vien šis ceļš ies pretī mūzikai, „Kaķi” labpatikā murrās: „Miau!” :)

Mārcis Bogdanovs

Par Mārcis Bogdanovs

Pozitīvs, aktīvs, dzīvespriecīgs puisis, kurš cenšas darīt visādas "muļķības", lai dzīvē justos labi.

Uzdod jautājumu