Logo icon

Īsfilma "En Garde!"

Kategorija Kino un Video, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: "En Garde" komanda


MĀKSLAS ĪSFILMA, sportiska drāma par to, kā paukošana palīdz zēnam pieaugt un pārvarēt dzīves grūtības.

4,070€  līdz šim no   4,000€
4,070€  /   4,000€
0 Sekundes atlikušas

4,070€ (101%)

81 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 17, 2016
balsot1

Dzīves vissmagākās cīņas ik dienu tiek izcīnītas slēptākajos dvēseles nostūros...

PAR PROJEKTU

MĀKSLAS ĪSFILMA „En garde!” vēstīs par cēlo un eleganto sporta veidu, kam piemīt aristokrātisks šarms, — paukošanu. Paukošanas nodarbības palīdz galvenajam varonim — zēnam — kļūt pieaugušam, pārvarēt dzīves grūtības, audzina raksturu un iemāca neatlaidību. Uzvelkot paukošanas aizsargmasku, var noslēpt bailes, satraukumu un atklāt sevī jaunas personības šķautnes.

En Garde!

Idejas autors un režisors ir Daniels Joffe, kura jaunākais darbs ir īsfilma „Sapņa Spēks”. Šī īsfilma piedalījusies Kannu kinofestivālā un iekļuvusi tā labāko filmu vidū. Filma ir piedalījusies arī kinofestivālos Armēnijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Latvijā un Krievijā. „Ja kaut ko ļoti vēlas, tas noteikti piepildīsies” — tāds ir minētās filmas moto.

Mēs atkal vēlamies piepildīt kādu vēlēšanos — radīt vēl vienu gaišu filmu, kas vēstīs par sportisku raksturu, morāli, uzvaras alkām un ģimenes vērtībām. Mes vēlamies uzdāvināt šo īsfilmu, palīdzot popularizēt eleganto cīņas sporta veidu mūsu valstī!

PAUKOŠANA LATVIJĀ

LPF_80

Lai gan paukošana ir viens no četriem olimpiskajiem sporta veidiem, kas ticis iekļauts visās modernajās Olimpiskajās spēlēs, turklāt ir neatņemama modernās pieccīņas disciplīna un Latvijā ar to nodarbojas jau 80 gadu — kopš 1936.gada, kad izveidota Latvijas Paukošanas federācija - tās popularitāte mūsu valstī vēl aizvien ir zema un nav salīdzināma ar Franciju, kur šis sporta veids radies, vai, piemēram, Itāliju un citām tā dēvētajām „vecās” Eiropas valstīm. Apritot 80 gadiem, kopš ar šo sporta veidu nodarbojas Latvijā, un vēloties popularizēt paukošanu mūsu valstī, sportisti un viņu atbalstītāji ir izveidojuši domubiedru grupu, kas vēlas uzņemt mākslas īsfilmu par paukošanu „En garde!”. Filmā galvenās lomas atveidotu labākie Latvijas paukotāji, Latvijas Paukošanas federācija atbalsta īsfilmas tapšanu, nodrošinot sporta veidam nepieciešamās telpas un inventāru.

Jūsu ieguldījums tiks novērtēts

Mēs ļoti augsti vērtējam jūsu atbalstu, tāpēc esam sagatavojuši dažādas ar filmu saistītas dāvanas, kuras jūs varat saņemt, atbalstot mūsu projektu. Sīkāka informācija ir sniegta labajā pusē. Kļūstiet par „En Garde!” uzņemšanas projekta dalībnieku, arī pievienojoties mums sociālajos tīklos „Facebook” (#EnGardeLV), kur jūs varēsiet iepazīties ar aktualitātēm filmēšanas norisē.

labumi

engardelv facebook cover image

Piedalieties Latvijas kino un sporta vēstures veidošanā!

Ar jūsu palīdzību un līdzdalību mēs gribam izveidot kvalitatīvu īsfilmu, kas vēlreiz atgādinātu, ka nekādā ziņā nedrīkst padoties! Tāpēc arī mēs negrasāmies padoties un centīsimies īstenot savas ieceres!

Ar patiesu cieņu,

īsfilmas "En Garde" komanda

komanda

"En Garde" komanda

Par "En Garde" komanda

Īsfilma, sportiska drāma par to, kā paukošana palīdz zēnam pieaugt un pārvarēt dzīves grūtības.

Uzdod jautājumu