Logo icon

Ieiesim IRONMAN vēsturē kopā

Kategorija Cits, apkaime: Dzidriņas, Stopiņu novads, autors: Aigars Šveicars


Vācu līdzekļus, lai sagatavotos Dzelzsvīru (Ironman 140.6) sacensībām Austrālijā.

60€  līdz šim no   5,000€
60€  /   5,000€
0 Sekundes atlikušas

60€ (1%)

4 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 5,000€ līdz Decembris 14, 2020 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Sveiki visiem!

Pagājušajā gadā es kļuvu par half Ironman, un tas bija pārsteidzošs ceļojums. Slikts kareivis tas, kurš negrib kļūt par ģenerāli, to var attiecināt arī uz mani, mans mērķis ir kļuvis par Dzelzvīru, par Ironman, un es vēlos to izdarīt tā, lai es to varu atcerēties mūžīgi un, lai tas ieietu arī kaut nelielā, bet tomēr vēsturē - par pirmo latvieti, kurš finišējis Ironman Western Australia (Rietumaustrālijas Dzelzvīru sacensībās), Busselton pilsētā 2021.gada beigās.

Image title

Es neesmu profesionāls sportists, man ir 38 gadi, man ir ģimenes dzīve - sieva, 3 bērni un suns =) Es strādāju pilnas darba dienas darbu. Brīvajā laikā es trenējos, piedalos Latvijā dažādās sacensībās un soli pa solim virzos uz mērķi.

Lai sagatavotos lielajām sacensībām man jau ir ieplānotas 1 sacīkstes, un tās ir 70.3 Ironman Luxembourg 2021. gada jūnijā, tās ir uz pusi īsākas. Tas būs pārbaudījums pirms nākamā lielā notikuma 2021. gada beigās. Pēc Luksemburgas es sākšu garu un smagu treniņu plānu 16 nedēļu garumā, lai maksimāli sagatavotos sacensībām Austrālijā.

Es priecāšos, ja Jūs kļūsiet par šī mana tik svarīgā notikuma partneri.

COVID 19 PIEZĪME: Ja būs lidojuma vai citi ierobežojumi, dalība tiks atlikta par gadu, ļoti negribētos šo mērķi realizēt citā vietā, bet to es nevaru izslēgt.

Informācijai: Ironman ir garas distances triatlona sacensību seriāls, ko organizē World Triathlon Corporation (WTC). Šajās sacensībās ir 3,86 km peldēšanas, 180,25 km riteņbraukšanas un 42,2 km maratonskrējiens, kas notiek nosauktajā secībā bez pārtraukumiem. Tās tiek uzskatītas par vienām no grūtākajām viendienas sacensībām pasaulē. Vairumā Ironman sacensību ir stingrs 17 stundu, kura laikā ir jāveic distance, kontrollaiks. Sacensības tipiski sākas plkst. 7.00; 3,86 km peldēšanas distance ir jāpabeidz līdz 9.20. (2 stundas 20 minūtes), riteņbraukšanas distance jāpabeidz līdz 17.30. (8 stundas 10 minūtes) un maratona finiša laiks ir pusnakts (6 stundas 30 minūtes). Katrs dalībnieks, kas paveic distanci, iekļaujoties šajos kontrollaikos, saņem Ironman titulu. Nosaukums Ironman Triathlon tiek saistīts arī ar sākotnējo Ironman triatlonu, kas šobrīd tiek saukts par Ironman World Championship. Tas notiek Havaju salās, Kailua-Konā, katru gadu kopš 1978. gada (1982. gadā notika arī papildu sacensības), un pirms tā ir vairākas Ironman kvalifikācijas sacensības. Ironman World Championships sacensības pazīstamas ar savu garumu, skarbajiem apstākļiem un televīzijas tiešraidi, kas saņēmusi Emmy balvu sporta kategorijā. /Wikipedia/

Image title

Image title

Aigars Šveicars

Par Aigars Šveicars

Es nekad neapstājos, kad esmu noguris, es apstājos tad, kad esmu sasniedzis mērķi.

Uzdod jautājumu