Logo icon

Mūsējās

Kategorija Literatūra, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Biedrība Ascendum


Viņas bija, ir un vienmēr būs starp mums: tās ir mūsējās. Santas Remeres un Elīnas Brasliņas grāmata par Latvijas izcilākajām sievietēm.

6,803€  līdz šim no   4,200€
6,803€  /   4,200€
0 Sekundes atlikušas

6,803€ (161%)

183 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 27, 2020

Grāmata "Mūsējās" tiks izdota augusta beigās!

Atjaunināts Augusts 04, 2020

Ar prieku varam paziņot, ka ar orientēšanās spēli pilsētvidē, izstādi un lasījumiem augustā tiks atklāta grāmata "Mūsējās"!

Grāmatas izdošana tiks atzīmēta mēneša garumā ar dažādām aktivitātēm – 17. augustā Rīgā atklās īpašu pilsētvides orientēšanās spēli gan lieliem, gan maziem riteņbraucējiem. Meklējot 9 kontrolpunktus un risinot mīklas, jebkurš interesents varēs iepazīties gan ar grāmatas varoņu ilustrācijām, gan arī piedalīties dažādos ar "Mūsējām" saistītos konkursos. Spēles sākumpunkts būs atrodams koordinātēs 56°56'54.6"N 24°07'03.5"E, plašāka informācija par šo īpašo maršrutu būs atrodama grāmatas "Mūsējās" "Facebook" lapā.

"Viena no grāmatas varonēm ir Annija Londonderija – rīdziniece, kas kļuva par pirmo sievieti pasaulē, kas apbraukusi pasauli ar divriteni," stāsta grāmatas izdevēja, biedrības "Ascendum" vadītāja Antonija Skopa. "Un nav noslēpums, ka tieši divritenis ir būtiski veicinājis sieviešu neatkarību. Tāpēc mēs nolēmām, ka nav labāka veida, kā nosvinēt šīs grāmatas atvēršanu, par simbolisku izbraucienu pa Rīgas centru, ko var katrs izbaudīt sev ērtā laikā." Orientēšanās spēle būs pieejama divas nedēļas.

Image title

Savukārt 18. augustā ikviens interesents varēs sekot līdzi grāmatas svinīgās atklāšanas tiešraidei, kas tiks pārraidīta no Tallinas ielas kvartāla, tajā piedaloties vairākām grāmatas varonēm un uzstājoties grupai "Rahu the Fool". Nedaudz vēlāk, septembra sākumā, Galerijā Centrs būs aplūkojama arī Elīnas Brasliņas zīmēto grāmatas ilustrāciju izstāde.

Ar sveicieniem, "Mūsējās" komanda.

Mums tas ir izdevies!

Atjaunināts Marts 31, 2020

Mums tas ir izdevies! Divu mēnešu laikā esam savākuši 6803 ‎€ “Mūsējās” grāmatas izdošanai. Mūsējās komanda sirsnīgi pateicas visiem, kas atbalstīja un noticēja, bez jums tas nebūtu iespējams!

Atgādinām, ka ārkārtējās situācijas dēļ grāmatas izdošana tiek pārcelta uz vēlāku laiku. Šobrīd mēs orientējamies uz grāmatas izdošanu augustā, taču to, kad tā varēs iznākt, noteiks, cik ātri mūsu dzīves atgriezīsies ierastajās sliedēs. Taču grāmata nekur nepazudīs, tāpat arī Projektu Bankas atbalstītājiem solītie labumi. Kad varēsim droši rīkot publiskus pasākumus, jūs saņemsiet gan savus ielūgumus uz atklāšanas pasākumu, gan pastkartes, gan grāmatas ar autogrāfiem, gan Elīnas Brasliņas veidotos portretus, gan iespēju apmeklēt Santas Remeres lekciju.

Image title

Visiem labu veselību vēlot,

Mūsējās komanda.

*Attēlā redzamas grāmatas veidotājas : Santa Remere un Elīna Brasliņa.

Mūsējās izdošanas izmaiņas

Atjaunināts Marts 17, 2020

Dārgie atbalstītāji,

sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju grāmatas "Mūsējās" izdošana tiek pārlikta uz vēlāku laiku. Lai gan ierobežojumi ir noteikti līdz 14. aprīlim, nav skaidrs, kā situācija attīstīsies, tāpēc organizēt grāmatas atvēršanu un izplatīšanu šobrīd ir problemātiski. Tiklīdz būs lielāka skaidrība, kad grāmata varētu iznākt, dosim ziņu.

Darbi turpinās, grāmata šobrīd tiek maketēta, bet, kamēr strādājam no mājām un sociāli distancējamies, izmantojiet iespēju noskatīties tiešsaistē Metrapoles operas iestudējumu "Karmena" ar mūsu grāmatas varoni Elīnu Garanču galvenajā lomā. Vairāk par tiešsaites skatījumiem lasiet šeit : https://satori.lv/article/nedelas-garuma-tiessaiste-bus-skatamas-metropoles-operas-izrades.

Veselību vēlot, "Mūsējās" komanda.

Loading
Biedrība Ascendum

Par Biedrība Ascendum

Biedrība "Ascendum" vieno idejas un cilvēkus, kas veido empātisku, izglītotu un pilsoniski aktīvu sabiedrību.

Uzdod jautājumu