Logo icon

Glezna 100,000 vērtībā

Kategorija Kino un Video, apkaime: Cēsis, Cēsu pilsēta, autors: Comedy Imagine


"Glezna 100,000$ vērtībā" - Īsfilma ar humora elementiem un gleznu 100,000$ vērtībā.

340€  līdz šim no   4,000€
340€  /   4,000€
0 Sekundes atlikušas

340€ (8%)

14 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 4,000€ līdz Novembris 29, 2019 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Par ko īsfilma?

Komēdijas īsfilma – “Glezna 100,000$ vērtībā” – Stāsts par studentu, kurš kopā ar savu draugu pārdevis universitātes gleznu, lai veiksmīgi aizvest draudzeni uz kino… Tagad ir spiests to atgriezt atpakaļ vietā... Taču nākas labi piepūlēties!

Kas šo pasākumu filmēs?

Image title

Rihards Romušs

Režisors/Scenārists

Režisors/Scenārists («Diplomdarbs»,) Filma kļuvusi par Riharda debiju Krievijas internacionālajos festivālos - “КОРОЧЕ” un "Золотой Теленок". Domāju un zinu, ka mēs varam sasniegt lielisku rezultātu, nofilmēt labu kino, kuru novērtēs un mīlēs tautā. Galvenais mērķis – Izveidot aizraujošu, smieklīgu un atmiņā paliekošu kino. Nogādāt tālāk uz dažādiem festivāliem, pierādot uz ko ir spējīgi Latvijas jaunie kino meistari.

Image title

Antons Zamišļajevs

Aktieris

Aktieris («Musketieri, Tubists & Bumbulītis», «Filma Мотылек») Domāju, ka labāk šeit nelamāties.

Image title

Armands Jaunzems

Aktieris

Džeks ar labu humora izjūtu. Tīri emocijām nolēma, ka vēlas ielekt šajā dīķi un pierādīt, ka gleznu var dabūt arī nestresojot.

Image title

Daniels Veiss

Galvenais operators

Operators («Diplomdarbs»,), darbojies kā asistents - ("Gads pirms kara", "Jelgava 94", "1906", "Tas ko viņi neredz" ) Džeks ar ambīcijām un vēlmi sasniegt rezultātu. Saprot, kādā dīķi lec iekšā. Galvenais mērķis – attīstība, sevis pierādīšana un realizēšana profesionālā darba vidē.

Kāpēc mēs meklējam finansējumu?

«Glezna 100,000$ vērtībā» — Interesants, aizraujošs, teleportējošs studiju laikā stāsts, kuru nepieciešams nofilmēt, lai tev liktu atcerēties tavus skolas/studijas laikus. Atcerēties tavus dzejoļus, kurus tu rakstīji savai simpātijai, jeb, kurus saņēmi no kāda. Vai vienkārši atcerēties savas darbības, kuru dēļ nācās atskaitīties direktora kabinetā.

Nofilmēt ar humora izjūtu un kvalitatīvi!

Mēs esam savākuši profesionālu filmēšanas grupu (Gandrīz visi strādā par frikadeli). Esam atraduši sadarbības partnerus, kuri palīdzēs ar filmēšanas tehniku, lokācijām, pēcapstrādi un skaņas dizainu. Paši investēsim vienu no svarīgākajiem priekšmetiem, lai kino varētu tapt – Kino kamera, kas ļauj 60% budžeta novirzīt citām lietām.

Bet nofilmēt pavelti nesanāks.

Īsfilmas Latvijā, praktiski neviens neatbalsta. Mums nav iespējas vērsties kino fondos, jo tie novirza līdzekļus pilnmetrāžas projektiem. Papildinot, mēs esam neatkarīga apvienība, kura gatava ziedot sevi, lai uztaisīt aizkustinošu stāstu.

Tieši tāpēc mēs vēršamies pie visiem, priekš kuriem veidojam šo īsfilmu.

Pie skatītājiem. Pie tevis!

Kur aizies finansējums?

 • Aktieriem un viņu transportēšanai, tomēr vēlamies viņus nogādāt laicīgi, lai lieki nekavētu filmēšanas laiku.

  • Gaismas tehnikas nomai, lai kadrā ir gaiša atmosfēriska sajūta. Papildus arī gaismotājus, kuri parūpēsies par to uzstādīšanu, kā arī mākslu.
  • Kameras tehnikas un papildaprīkojuma nomai, kā arī kameras mammai, jeb asistentam, kurš palīdzēs galvenajam īsfilmas operatoram uzstādīt kameru un laicīgi uzsākt filmēšanu.
  • Rekvizītiem un māksliniekam, kurš mūsu filmas varoņus padarīs stāstam attiecīgi saģērbtus, kadru laikam atbilstošu.
  • Viens no būtiskākajiem elementiem ir laukuma skaņotājs un skaņas inženieris, abi ir ļoti svarīgi cilvēki. Skaņai no filmēšanas laukuma jānonāk līdz studijai, kurā tas viss tiks novests līdz galējam rezultātam.

No šīs summas būs jāsamaksā arī nodokļi, takā no summas mums nekas nepaliks.

Kāpēc mūs atbalstīt?

Mūsu mērķis – nofilmēt kvalitatīvu īsfilmu no Latvijas, kā spilgtu pieteikumu no jaunās kino paaudzes. Iesniegt festivālos, popularizēt Latviju, iespējamās filmēšanas vietas un kultūru. Filmu, ar kuru leposies visi tie, kas darbojās pie šīs filmas, kuri atbalsta šo filmu. Filma, kura uz laiku atgriezīs tevi skolas/studiju laikos, liks aizdomāties par to, cik bija labi, kad es mācījos skolas/studiju solā. Filma, kura kļūs atpazīstama tautā.

Mēs to izdarīsim!

Ja jūs atbalstīsiet mūs!

Projekta izpildes termiņi.

 • 2019 Augusts, Septembris, Oktobris - Īsfilmas scenārija, lokāciju, kā arī tehniskā nodrošinājuma sagatavošana.
 • 2019 Septembris, Oktobris, Novembris - Aktieru atlase.
 • 2019 Decembris - Pozitīvās finansēšanas rezultātā, mēs uzsāksim īsfilmas filmēšanu.
 • 2020 Janvāris-Marts - Notiks īsfilmas pēcapstrāde (Montāža, skaņas koriģēšana, krāsu korekcija) Gatavais produkts
 • 2020 Marts - Sūtam īsfilmu uz īsfilmu festivāliem. Papildus organizējam īsfilmas pirmizrādi projekta atbalstītājiem.
 • 2020 Novembris - Īsfilma nonāks interneta platformās.

P.S - 2020 Jūnijs, Jūlijs, Augusts - Iespējams, ka īsfilmu varēs redzēt arī ātrāk. Domājam, ka izveidosim arī papildus izrādes.

Mēs to izdarīsim!