Logo icon

Galda Teniss Studentiem

Kategorija Spēles, apkaime: Rīga, Latvia, autors: Rūdolfs Mušperts


Mēs esam Rīgas Biznesa skolas BITL programmas studenti un brīvajā laikā arī lieli galda tenisa fanātiķi,bet mums nav vietas,kur to spēlēt!

483€  līdz šim no   450€
483€  /   450€
0 Sekundes atlikušas

483€ (107%)

18 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Maijs 04, 2022
balsot7

Image title

Kas mēs esam?

Mēs esam Rīgas Biznesa skolas BITL programmas studenti un brīvajā laikā arī lieli galda tenisa fanātiķi, kas vēlētos savu studentu atpūtas telpu padarīt aizraujošāku ar galda tenisa iegādi, jo pašlaik mums nav piemērotas vietas, kur to spēlēt!

Kā radās mūsu ideja?

Pēc Covid-19 pandēmijas ierobežojumu samazināšanas un atgriešanās klātienes studiju formātā, sapratām, to cik liela nozīmē kvalitatīvā mācību procesā ir pareizai un patīkamai atpūtai!

Image title

Kāpēc mūsu ideja ir vērtīga?

Aptaujājot programmas studentus uzzinājām, ka lielāka daļa savu studentu brīvo laiku starp lekcijām, labprāt pavadītu nevis izmantojot viedierīces, bet aktīvi pavadot laiku un savstarpēji socializējoties, tāpēc nonācām pie secinājuma, ka, šo vēlmi mums palīdzētu piepildīt galda teniss.

Nav noslēpums, ka Covid-19 pandēmijas laikā dēļ attālinātā mācību procesa esam savstarpēji attālinājušies un, iespējams, aizmirsuši kā studiju brīvāja laikā sanākt kopā un labi pavadīt laiku, vēlamies ikvdienam indivīdam vai organizācijai piedāvāt iespēju piedalīties šīs probēmas risināšanā.

Kā mēs realizētu šo ideju?

Mēs plānojam iegādāties galda tenisa galdu ar bumbiņām un raketēm, ko transportēt un ievietot mūsu studentu atpūtas telpā, lai studenti varētu tur aktīvi pavadīt brīvo laiku, kā arī šo galdu izmantotu, lai rīkotu kopējas studentu aktivitātes, piemēram, studentu galda tenisa turnīru, kur dalībnieki varētu iepazīties ar informāciju par ziedotājiem.

Kā pateicību ziedotājiem plānojam piedāvāt nosūtīt pateicības vēstuli vai iegravēt vārdus un uzvārdus, uzņēmumiem - logo pateicības plāksnē, ko ievietosim galda tenisa sānā.

Image title

Rūdolfs Mušperts

Par Rūdolfs Mušperts

Rīgas Biznesa skolas BITL programmas students

Uzdod jautājumu