Logo icon

Filma Aizliegtā izvēle

Kategorija Kino un Video, apkaime: Riga, Latvia, autors: Filma "Aizliegtā izvēle"


LKA Nacionālās Filmu skolas īsfilma "Aizliegtā izvēle" par panku dzīvesveidu, individuālo brīvību un šaubām par morāles normām.

460€  līdz šim no   400€
460€  /   400€
0 Sekundes atlikušas

460€ (115%)

20 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Aprīlis 30, 2021
balsot19

Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās Filmu skolas 2. kursa studentu filmas “Aizliegtā izvēle” uzņemšana paredzēta no 2021. gada aprīļa līdz jūnijam. Lai radošā komanda varētu veiksmīgi segt nepieciešamos tehnikas, transporta un mākslinieciskos izdevumus, nepieciešams atbalsts arī no draugiem, radiem, paziņām un citiem, kas jūlijā vēlas redzēt vēl vienu aizraujošu īsfilmu!

Filma vēsta par divu jauniešu pieņemto panku dzīvesstilu, kuri attīsta individuālo brīvību, iesaistās noziedzīgās darbībās un līdztekus tam - pārdomā savas rīcības un šaubās par morāles normām. “Aizliegtā izvēle” veidota kriminālās drāmas žanra ietvaros, taču tiecas būt reālistiska, atspoguļojot notikumus, darbības un varoņus kā Latvijā dzīvojošus un patiesus.

Šobrīd aktīvi norisinās darbs pie sponsoru piesaistes un jau esam atraduši vietējos uzņēmumus, kas piekrituši mūs atbalstīt ar Latvijā ražotiem gardumiem. Ir noslēgusies aktieru atlase, ar kuriem jau norisinās mēģinājumi, kā arī top kostīmu skices un tiek meklētas galvenās filmēšanas lokācijas. Seko līdzi aktualitātēm par filmu Facebook lapā: https://www.facebook.com/aizliegtaizvele/!

Image title

Filmas radošo komandu veido režisore un scenārija autore Anete Dance, operators Eduards Deičmanis, montāžas režisore Diāna Aiše, producente Līga Zunde, izpildproducente Janeta Henzele, producenta asistente Katrīna Karple, māksliniece Ieva Filatova un kostīmu māksliniece Līva Ejuba. Galvenajās lomās: Lada Zolotova un Kārlis Pūķis.

Filmas uzņemšana un izrādīšana notiks atbilstoši epidemioloģiskās drošības pasākumiem.