Logo icon

Ekomatiks

Kategorija Cits, apkaime: Riga, Latvia, autors: Ekomatiks


Augs bioloģiski noārdāmā podiņā, kuru audzēt palīdz viedtālruņa aplikācija.

541€  līdz šim no   400€
541€  /   400€
0 Sekundes atlikušas

541€ (135%)

26 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 04, 2021
balsot108

MĒS PALĪDZĒSIM TEV IZZINĀT AUGUS UN IEMĀCĪSIM RŪPĒTIES PAR TIEM!

Mūsu produkts - plantiņš - ir pilnībā dabai draudzīgs

Image title

Plantiņš ir augu audzēšanas komplekts, kas sastāv no 4 sastāvdaļām: bioloģiski noārdāma puķupoda, augsnes, auga sēklas un viedtālruņa aplikācijas. Biologiski noārdāms puķupods ir tāds, kas, nonācis dabā, satrūd īsā laika periodā un nepiesārņo augsni. Šādi podiņi spēj kalpot iekštelpu augiem vairākus gadus, bet, nonākot augsnē, tie satrūd viena gada laikā. Auga sēklas ir augstas kvalitātes un augsne ir speciāli piemērota katra auga prasībām.

Atvieglota un aizraujoša audzēšana, pateicoties viedtālruņa aplikācijai

Image title

Aplikāciju varēs ieinstalēt, apmeklējot mūsu mājaslapu. Lai mērķtiecīgāk izvēlētos augu, piedāvāsim pirms iegādes aizpildīt testu, lai noskaidrotu, kāds augs tieši tev būtu vispiemērotākais. Uz katra Plantiņa poda būs attēlots kods, kuru ievadot aplikācijā, sāksies augšanas novērošanas process. Aplikācija vizuāli parādīs, kā jāizskatās augam katrā tā augšanas posmā, sniegs interesantus un noderīgus faktus par konkrēto augu. Par katru paveikto posmu saņemsi apbalvojumu. Ja vēlēsies audzēt vairākus augus, varēsi veidot kolekciju un pievienot visus augus aplikācijai telefonā. Ja tomēr kādas neveiksmīgas sakritības dēļ Plantiņš neizaugs, mūsu mājaslapā varēsi saņemt atbildes uz katru savu jautājumu un uzzināt problēmas iespējamos cēloņus, kā arī risinājumus.

Lai audzēšanas process būtu interesantāks, mēs piedāvāsim Mystery Plantiņus. Tu nezināsi, kādu augu esi izvēlējies, katra diena nesīs pārsteigumus, un tikai noslēgumā tev būs iespēja uzzināt tā nosaukumu.

Mēs vēlamies palīdzēt uzlabot vidi

Šī ideja radās tajā brīdī, kad mēs centāmies izdomāt veidu kā varētu cilvēkus vairāk izglītot par dabu un apkārtējo vidi, kā arī palīdzēt viņiem ērtāk un vienkāršāk tajā iesaistīties. Mēs sapratām to, ka vēlamies izveidot tādu produktu, kas, pirmkārt, nesatur lieku, dabai nedraudzīgu iepakojumu. Otrkārt, neprasa daudz darbu tā uzstādīšanai un izmantošanai un treškārt, izglīto cilvēkus par dabu un apkārtējo vidi. Tā rādās ideja izmantot puķupodu, kurš ir veidots no augu šķiedrām, spēj nesabojājoties pastāvēt iekštelpās un izmetot to ārā tas bioloģiski noārdīsies periodā līdz vienam gadam.

Kā mēs to paveiksim

Šo projektu īstenosim, sadarbojoties ar start up uzņēmumu no Slovēnijas, kas ražo puķu podus no augu šķiedrām un neizmanto līmi vai citus neorganiskus materiālus. Ir iespējams pasūtīt pašizveidotu dizainu podiņus kuri tiks izprintēti ar 3D printeri.

Pārējos izejmateriālus iegādāsimies tepat Latvijā un saliksim visu kopā paši. Tā kā komandā ir programmētājs, tad internetveikalu un aplikācijas izveidi arī nodrošināsim mēs.

Izmantojot populārākos sociālos medijus, influencerus, reklāmas un sociālo mediju kampaņas izplatīsim ziņas par šī produkta eksistenci un labumu.

Plantiņu pārdosim, gan caur sociālajiem medijiem, gan internetveikalā. Kā arī piedalisimies dažādos tirdziņos.

Kāpēc mums ir nepieciešams projektu bankas atbalsts

Aptaujājot dažādus cilvēkus, sākot no tīņiem līdz pat vecāka gadu gājuma cilvēkiem, mēs secinājam, ka pieprasījums pēc šāda produkta ir liels un šis produkts cilvēkiem liekas patiešām noderīgs, tāpēc aicinām atbalstīt mūsu dabai draudzīgo ideju, kas arī ļaus padarīt skaistāku cilvēku ikdienu.

Mums ir nepieciešama jūsu palīdzība ar finansējumu, lai sāktu produkta ražošanu un izplatīšanu. Svarīgākais, lai spētu nodrošināt šo produktu cilvēkiem, kuri to patiešām vēlas un palīdzēt uzlabot ar to vidi, kā arī padarīt dzīvi mazliet skaistāku.

Kā mēs izmantosim finansējumu

  • Iesākumā vēlamies iepirkt 100 šādus podiņus. Izmaksas tam ir aptuveni 125 EUR + 15 EUR piegāde

  • Melnzeme priekš 100 šādiem podiņiem izmaksā aptuveni 60 EUR

  • Sēklas simts podiņiem izmaksā aptuveni 20 EUR

  • Mājaslapas domēns izmaksā aptuveni 20 EUR

  • Mājaslapas uzturēšana izmaksā aptuveni 10 EUR mēnesī

  • Reklāmas izplatīšana izmaksā aptuveni 50 EUR

  • Iedzīvotāju ienākumu nodoklis 23% 92 EUR

Mūsu komanda

Elīza Beta Kalve - uzņēmuma vadītāja, mārketinga speciāliste

Image title

Mācos Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā, ekonomikas un uzņēmējdarbības klasē. Aktīvi piedalos daudzos un dažādos projektos un nekad neatsakos uzņemties vadību. Piedalos šajā projektu, jo, manuprāt, tas palīdzēs jauniešiem pārvarēt nedrošību par sevi kā nemākulīgu augkopi un aizraujošā veidā uzsākt augu audzēšanu, reizē vairojot omulību savā mājoklī, iemācoties rūpēties par dzīvo dabu un apgūstot ilgtspējīgu attieksmi pret vidi.

Romalds Devjateņs - ražošānas vadītājs, programmētājs.

Image title

Mācos Rīgas Valsts tehnikumā, 4.kursā, programmēšanas novirzienā. Esmu ieguvis pieredzi mājaslapu veidošanā un aplikāciju izstrādē uzņēmumos Spānijā un Latvijā. Ar šo projektu es vēlos iesākt sava dzīves mērķa īstenošanu, kas ir – rūpēties par dabu uz zemeslodes, aizsargāt un mācīt to citiem.

Tu palīdzi viņiem un viņi palīdzēs tev!

Image title

Ekomatiks

Par Ekomatiks

Ekomatiks ir skolēnu uzņēmums, kas ražo dabai draudzīgus augu audzēšanas komplektus.

Uzdod jautājumu