Logo icon

Ekoloģiski skrubji sejai un ķermenim

Kategorija Cits, apkaime: Kārsava, Kārsavas pilsēta, autors: ROSAELLA


Piedāvājam ekoloģiskus, aromātiskus, efektīvus un kvalitatīvus sejas, lūpu, ķermeņa un pēdu skrubjus. Attīra, mitrina, mīkstina un baro ādu.

1,050€  līdz šim no   350€
1,050€  /   350€
0 Sekundes atlikušas

1,050€ (300%)

32 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Decembris 04, 2019
balsot0

Ideja radās pateicoties vēlmei pētīt kosmētikas līdzekļu produktus, to efektivitāti un sastāvu. Nonācām pie slēdziena, ka mums ir nepieciešami skrubji, jo tieši tas trūkst mūsu ādai - papildus attīrīšana, barošana un mīkstināšana. Taču saskārāmies ar nepatīkamu faktu - lielveikalos pieejamie skrubji lielākoties satur mikroskopiskas plastikāta bumbiņas kā to abrazīvās daļiņas. Papētījām informāciju - tik tiešām, kosmētikas produktos plastmasas daudzums ir liels - tas piesārņo okeānus un arī organismam nav labvēlīgs. Mēs esam par tīru vidi un sapratām - pētīsim pašu gatavotos skrubjus (priekš ZPD). Un tā radās doma - ja tos vajag mums, tos visticamāk vajag arī citiem - mēs tos varam ražot.

Mūsu produkcija ir labāka par esošo piedāvājumu ar to, ka tā ir ekoloģiska, satur pašas kvalitatīvākās un dabiskākās izejvielas. Parasti veikalos nav pārāk plašs skrubju piedāvājums, taču mēs tos pielāgojam visiem ādu tipiem, ir pieejami dažādi aromāti, skrubji gatavoti rūpīgi. To kvalitāte un efektivitāte ir pārbaudīta, veicot testēšanu uz pašām un paziņām. Tā kā izejvielas ir dabīgas, skrubis nevar nodarīt ļaunumu, bet, ja jums ir alerģija pret konkrētiem produktiem, tiek piedāvātas alternatīvas ar līdzīgu efektu. Skrubim ir lielisks aromāts, kas arī iesmaržina jūsu ādu. Skrubis baro, mitrina, attīra ādu, padara to maigu, gludu, zīdainu, padara vieglāku vaksāciju un skūšanos, cīnās ar celulītu, uzlabo asinsriti. Skrubēšana palīdz atbrīvoties no atmirušām jeb raga slāņa šūnām.

Projektu realizēsim sekojoši:

Esam izpētījušas visu par skrubjiem - to sastāvu, kura sastāvdaļa ko dara, cik ilgi tie uzglabājas, kā tie veidojas, kam paredzēti, ko piedāvā tirgus - un laika gaitā savas zināšanas arvien papildināsim.

Vieta, kur gatavojam - skolas virtuve vai laboratorija, skatoties no tā kā viss attīstās, varētu arī izveidot atsevišķas telpas.

Darba rīki - blenderis, tējkanna, karotes, kafijas biezumu nospiedējs, rīve, trauki, kur gatavot, elektriskie svari, vārglāzes, stikla nūjiņas, ledusskapis, kur uzglabāt.

Izejvielas - izmantosim pašām audzētus dārzeņus, augļus, ogas vai atradīsim pārdevējus, kuri pārdot dabīgus produktus, piemēram, medus pirkts no vietējā bitenieka bez nekādām piedevām, ēteriskās eļļas no eko skaistumkopšanas veikala "Calendula", ogas - pašu saldētās u.t.t. Ja no lielveikala, tad izanalizējot norādīto sastāvu.

Iepakošana - plastmasa vai stikla trauciņi, vismaz 3 izmēru, ar ieliktni drošībai un sterilitātei (attaisot jāattaisa vēl viens vāciņš). Etiķete izdrukāta uz apaļām līmējamām uzlīmēm, ietver logo un nosaukumu, klāt piesiets info par lietošanu, skrubja īpašībām, sastāvu, tā pamatojumu, derīguma termiņu, uzglabāšanu. Tiks izgatavoti arī bukleti - mini katalogi, kuri tiks doti līdzi pirkumam, tajos būs informācija par visiem piedāvātajiem skrubjiem, pievienojot klāt arī bildes. Pēdējā lappusē informācija par pasūtīšanu. Pārdošanai papīra maisiņi.

Mūsu tēls - vienots apģērbs, dominē violetais, kas simbolizē eleganci un zaļais, kas simbolizē dabiskumu. Logo - sievietes tēls, kuras ķermeni veido mūsu nosaukuma "ROSAELLA" burti. Izcelta arī seja un pēda, kas parāda to, ka skrubji piemēroti arī šīm ķermeņa daļām. Kāpēc Rosaella? Rosa saistās ar rozi, kas simbolizē svaigumu, tvirtumu, eleganci, sievišķību (skrubji piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm, tomēr sievietes ir lielāki potenciālie klienti), kaut ko plaukstošu un atdzīvinātu - mūsu gadījumā ķermeņa un sejas ādu. Ella asociējas ar maigumu un harmoniju.

Šis projekts ir nepieciešams, jo ļoti daudzi cilvēki saskaras ar tādām problēmām kā akni, izsitumiem, raupju, sausu ādu, vējā aprautām lūpām, celulītu u.t.t. Veids, kā to visu novērst - reizi nedēļā skrubēties, kas arī palīdz atbrīvoties no atmirušās ādas un labi smaržo. Iegādājoties tieši mūsu preci, Jūs nepiesārņojat dabu, varat būt pārliecināts par sastāvu un efektu. Jums nav jātērē savs laiks un enerģija, veicot to visu darbu, lai atlasītu un pagatavotu sev skrubi, par kura sastāvu varat būt drošs un kas ir draudzīgas dabai - Jums pietiek ar to, ka uzrakstāt mums, kāda ir Jūsu āda un uz ko vēlaties uzsvērt ( piemēram,"es vēlos sejas skrubi, kurš mazina izsitumus. Man ir taukains ādas tips.") un mēs piemeklēsim Jums piemērotāko recepti, par kuru būs pieejama pilnīga informācija. Protams, pietiks arī ar to, ja vienkārši nosauksiet izvēlēto skrubi no piedāvājuma. Arī pērkot skrubi uz vietas mēs Jūs konsultēsim un ieteiksim labāko. Skrubji ir dažādi un piemēroti visiem ādu tipiem.

Image title Image title