Logo icon

Dziesmas pieaugušiem bērniem /Juuk

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Riga, Latvia, autors: Rozenbauma un māsas


Mūsu mērķis ir radīt profesionāli sakomponētu dziesmu albumu pieaugušiem bērniem, kuru ieraksta neakadēmiskās mūzikas grupa “JUUK".

3,050€  līdz šim no   3,000€
3,050€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

3,050€ (101%)

111 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Maijs 04, 2021
balsot25

Pieauguši bērni ir cilvēki, kuri ir spējīgi brīnīties. Pieaugušos bērnus mūzika spēj pārsteigt un teksti uzrunāt. Un bērni spēj par to priecāties. Pieaugušie bērni ir tādi paši kā bērni, tikai garāki. Pieaugušie bērni ēd veselīgi un arī neveselīgi. Pieaugušie bērni klausās tādu pašu mūziku, kā bērni, tikai ilgāk.

Kāpēc tas ir svarīgi? Līdzīgi kā ir “ģimenes kino”, jābūt arī “ģimenes mūzikai”, pie kuras ir patīkami kopā pavadīt laiku gan bērniem, gan vecākiem. Mūsu paraugs un iedvesmas avots ir Imanta Kalniņa bērnu mūzika grupas „Menuets” izpildījumā – augstvērtīgas rokmūzikas tradīcija ar vairākiem kultūras slāņiem, bet mīlama un saprotama dažādām paaudzēm.

Ko vēlamies panākt? Mūsu mērķis ir ierakstīt profesionāla komponista Edgara Mākena, kā arī Edgara Šubrovska, Sniedzes Prauliņas un Oskara Jansona sarakstītas dziesmas ar skaistu dzeju, kuras iespēlētas neakadēmiskās mūzikas (šajā gadījumā – roks, folkroks) stilā, grupas "JUUK" izpildījumā. Vēlamies ierakstīt dziesmu albumu ar Jāņa Baltvilka un citu autoru bērnu dzeju, radot mūziku, ko var klausīties gan bērni, gan viņu vecāki, kombinējot gan akadēmiskos (vijole, flauta, klarnete), gan tautas (bandžo), gan vieglās mūzikas instrumentus (ģitāra, basģitāra un bungas). Radīt profesionāli sakomponētu bērnu dziesmu albumu, kuru ieraksta neakadēmiskās mūzikas grupa "JUUK". Mūzikas albums visai ģimenei. Bērniem un pieaugušiem bērniem.

Albums būs pieejams Spotify, Apple Music un Bandcamp.com.

“Sikspārņi” ir Edgara Mākena sarakstīta dziesma ar dzejnieka Jāņa Baltvilka vārdiem un grupas JUUK ziņnesis par 2021. gadā gaidāma bērnu dziesmu LP albuma tapšanu. To iespējams noklausīties šeit: (http://juuk.bandcamp.com/track/siksp-r-i )

Rozenbauma un māsas

Par Rozenbauma un māsas

Komunikācijas dizaina aģentūra.

Uzdod jautājumu