Logo icon

Dokumentālā filma - Atlaid Sajūgu

Kategorija Kino un Video, apkaime: Rīga, Latvija, autors: SIA ''UNICORN DIVISION''


Nedarbu rallijs, kurā 3 dulli braucēji dosies ceļā no Rīgas uz Atēnām ar 3 PanCāriņiem, izaicinot viens otru un izkāpjot no komforta zonas.

171€  līdz šim no   6,000€
171€  /   6,000€
0 Sekundes atlikušas

171€ (2%)

12 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 6,000€ līdz Oktobris 18, 2019 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Mēs esam piedzīvojumu kāru cilvēku komanda, kuri pašlaik ļoti cītīgi veido projektu - Nedarbu ralliju ''Atlaid Sajūgu''

Tās būs nedarbu sacensības ar mazajām Fiat126 mašīnītēm ceļā no Rīgas uz Atēnām, kas kopumā ir ap 4 000 km. Viss brauciens tiks filmēts kā rezultātā taps Dokumentālā filma ''Atlaid Sajūgu''. Neformālā valodā šis projekts ir latviešu ''Top Gear'' ar 3 PanCāriņiem ceļā uz Atēnām.

Daudzi mums jautā, kāpēc vispār kaut kur ir jābrauc un kāpēc tas PanCāriņš ir jādzen tik tālu līdz pašam Eiropas Dienvidu galam?🙈⁉️

Mēs esam izbraukuši visus Latvijas novadus, esam izbraukājuši arī kaimiņu zemes - Baltijas braucienā... Nu ir pienācis brīdis doties tālāk un pārbaudīt ko tad Eiropa mums var parādīt. 🔥🔥🔥 - Cik tad tālu tas PanCāriņš vispār ir spējīgs aizbraukt? - Cik tālu no komforta zonas Fiatiņš liek izkāpt pašiem braucējiem, mērojot 4000 km? - Cik izaicinošus nedarbus Imants, Sandis un Kristaps ir gatavi pastrādāt, lai tikai pierādītu, kurš ir erudītākais?

Pašā Grieķijā, kā visiem zināms, ir meklējami gan kultūras, gan sporta pirmsākumi, un kas gan var būt vēl piemērotāka valsts, lai brauktu pēc zināšanām un pieredzes,ar ko senie grieķu mitoloģiskie Dievi ir tik zināmi.

Šis nebūs parastais brauciens cauri Eiropai, bet gan sāncensība starp 3 personāžiem, kuri brauciena gaitā izaicinās viens otru, veidojot kuriozas un satraucošas situācijas, lai sekotājiem ikdienā radītu vairāk pozitīvo emociju pieplūdumu. Arī brauciena sekotājiem filmēšanas gaitā būs iespēja izaicināt puišus uz nedarbiem, uzdodot uzdevumus sociālajos tīklos kā arī iesaistoties sižeta tapšanā.

Image title

Seko līdzi mūsu sociālo tīklu kontiem: Facebook Intagram Youtube

Imants - Hēfaists

Sandis - Haoss

Kristaps - Dionīss

Image title

Image title

SIA ''UNICORN DIVISION''

Par SIA ''UNICORN DIVISION''

Dokumentālo filmu projekts ''Atlaid Sajūgu''

Uzdod jautājumu