Logo icon

Dietfriend

Kategorija Tehnoloģija, apkaime: Riga, Latvia, autors: DietFriend


Saspringtajā ikdienā, kad cilvēki paliek ar vien nepacietīgāki, ir nepieciešami ātri atrisinājumi vienkāršām lietām, jeb diētas draugs!

10€  līdz šim no   5,000€
10€  /   5,000€
0 Sekundes atlikušas

10€ (0%)

2 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 5,000€ līdz Decembris 04, 2019 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Kas ir DietFriend?

Dietfriend ir ideja radīt lietotni, kas katram lietotājam sastādīs uztura plānu atbilstoši lietotāja vēlmēm un nepieciešamībām, un attiecīgi izvēlētajam termiņam, piemēram, nedēļai, mēnesim un tamlīdzīgi.

Savukārt uztura plāns tiks sastādīts konsultējoties ar profesionālu dietologu, un receptes tiks sastādītas konsulējoties ar profesionālu pavāru, atbilstoši katra lietotāja izvēlētajai diētāi.

Ar ko Musu ideja ir unikāla?

Zinot mūsdienu cilvēka ieradumus un sasteigto rutīnu, piedāvāsim atvieglotu ikdienas pakalpojumu, kuru varēs viegli lejuplādēt viedtālrunī un izmantot jebkurā brīdī. Mēs neapstāsimies pie parastas idejas par diētas izveidošanu, mēs piedāvāsim receptes katrai ēdienreizei, iepirkšanās saraksta izveidi, un ar pārtikas piegādes firmām īstenosim pārtikas produktu piegādi klientam uz mājām.

Kam mums ir nepieciešami līdzekļi?

Šobrīd līdzekļi nepieciešami mobīlās lietotnes prototipa izveidošanai, lai būtu ieskats uz to, kā strādājoša lietotne varētu izskatīties nākotnē. Klāt vel nāk patenta izveidošanas izmaksas un tā uzturēšana 5 gadu laikā.

DietFriend

Par DietFriend

Divi RNDV 12.A klases skolēni, kuriem radās ideja par "DietFriend" . Ne tikai mums, bet arī jums ir nepieciešams diētas draugs!

Uzdod jautājumu