Logo icon

Dekoratīvā metālapstrāde

Kategorija Amatniecība, apkaime: Bauskas Novads, Īslīces pagasts ''Spradži'', autors: Austris Krūmiņš


Dzelzs nervi, pozitīvi lādēta dvēsele un nebijušas idejas, tāpēc metāls atdzīvojas manās rokās.

155€  līdz šim no   1,000€
155€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

155€ (15%)

6 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,000€ līdz Maijs 03, 2018 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Par mani

Es par sevi saku: dzelzs nervi, pozitīvi lādēta dvēsele un nebijušas idejas, tāpēc metāls atdzīvojas manās rokās.

Esmu 29 gadus jauns, dzīvoju lauku viensētā. Mana pamatnodarbošanās ir lauksaimniecība, vadu nelielu saimniecību. Otra mana nodarbe ir metālapstrāde, veidoju noderīgas lietas no metāla. Dekoratīvās metālapstrādes aizsākums manā dzīvē meklējams jau bērnībā. Domājot, ka varētu veidot neredzētas lietas un noderīgas dzīvē un priecētu acis. Gadiem ejot, apgūstot zināšanas, dzīves skolu, liekot darbu lietā: desmit gadu laikā tukša saimniecības ēka ir aprīkota ar darbagaldiem un pārtapusi par metālapstrādes darbnīcu. Savu darbu izstrādei izmantoju rasēšanas, konstruēšanas programmas, darbu ar metālapstrādes iekārtām un rūpīgs roku darbs.

Pirmos darbus izgatavoju savām priekam, bet tuvinieku mudināts esmu nonācis līdz individuālu pasūtīju izpildei. Savu hobiju esmu pārvēris biznesā. Specializējos grilu izgatavošanā, papildus veidoju individuālus izgrieztus uzrakstus metālā, metāla ziedus, figūriņas, un nestandarta detaļas, arī pēc jūsu skicēm.

Mani darbi apskatāmi Facebook lapā Metāls ar dvēseli https://www.facebook.com/metalsardveseli/

Ko es vēlos paveikt

Kampaņas laikā iegūtos līdzekļus vēlos ieguldīt jauna Tig metināšanas aparāta un metāla izejmateriālu iegādei, jaunu darbu radīšanai. Ar Tig aparātu (metināšana ar volframa elektrodu aizsarg gāzu vidē) ir iespēja veikt smalku, precīzu metinājuma šuvi, plus var metināt alumīniju un nerūsējošo tēraudu, kas paver plašas iespējas jaunu ideju īstenošanā. Aparāts, ko pašlaik lietoju, ir novecojis, nav piemērots smalkiem darbiem. Savukārt izejmateriālu iegāde nodrošinās jaunu dizaina piedāvājuma izstrādi un atspērienu tālākai izaugsmei.

Bet tas ir tikai sākums manām idejām, sekos vel neredzēti darbi. Pūķītis, manas firmas talismans, galva jau gatava, redzama video beigās, pārējais ķermenis arī top. Esmu sācis izstrādāt kamīnu durtiņas, kuras būs pieejamas pēc Jūsu izmēriem. Dažādas skices un domu pavedieni gaida savu brīdi, kad varētu realizēties taustāmos priekšmetos.

Mana nākotnes vīzija- dekoratīvās metālapstrādes uzņēmums.

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Zieds, kas mūžam ziedēs Image title

Svečturis Image title

Atbalstītājiem

Pēc kampaņas beigām sazināsimies ar Jums personīgi, lai noskaidrotu pasta adresi un piegādes veidu. Sūtījums Latvijā būs bezmaksas.

Image title

Image title

Image title

Austris Krūmiņš

Par Austris Krūmiņš

Metāls, tā ir mana stihija

Uzdod jautājumu