Logo icon

Clay Play

Kategorija Spēles, apkaime: Ventspils, Latvija, autors: Clay Play


Clay Play padara krāsošanu aizraujošu un dabai draudzīgu.

945€  līdz šim no   901€
945€  /   901€
0 Sekundes atlikušas

945€ (104%)

37 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 04, 2021
balsot519

Image title

Ideja

Clay Play ideja radās, domājot, kā izveidot krāsojamās grāmatas 3D formātā, padarot krāsošanu vēl aizraujošāku. Mūsu krāsojamās rotaļlietas ir ne vien mūsdienīgs un jauns krāsojamo grāmatu risinājums, bet arī dabai draudzīgs produkts. Mēs piešķiram papīram otru dzīves ciklu, pārstrādājot to inovatīvā, ilgtspējīgā produktā - krāsojamā rotaļlietā. Mūsu uzņēmumam rūp apkārtējā vide, tādēļ ar Clay Play nodrošinām makulatūras efektīvu pārvēršanu unikālā, zaļā produktā.

Mūsu produkts ir labākais, jo rotaļlietas ražošanā tiek otrreizēji izmantots papīrs, mūsu produkta pašizmaksa un cena ir salīdzinoši zema, tādējādi esam makam draudzīgi, kā arī aktualizējam materiālu vairākkārtēju izmantošanu. 2020. gadā ideja ieguva 1. vietu starptautiskajā projektā "DigiYouth".

Image title

Atbalsts

Lai Clay Play varētu uzsākt kvalitatīvu un pilnvērtīgu ražošanu, iegādājoties ražošanai nepieciešamās iekārtas, un uzsāktu tirdzniecību, nepieciešmas tieši Jūsu atbalsts. Palīdzi sapnim par videi draudzīgām krāsojamām rotaļlietām īstenoties!

Komanda

Mēs esam divi aktīvi un radoši jaunieši no Ventspils. Alise- uzņēmuma vadītāja, interesējas par aktuālajiem klimata jautājumiem. Kārlis- finanšu vadītājs, pārzina visu par izmaksām, atbild par interneta veikalu un klientu piesaisti. Abi interesējamies par uzņēmējdarbību, un vēlamies padarīt krāsošanu aktuālāku bērnu un jauniešu vidū.

Seko mums: Instagram, Facebook, Interneta veikals Image title

Clay Play

Par Clay Play

Mēs, Clay Play radām inovatīvas krāsojāmās rotaļlietas, izmantojot papīru atkārtoti, padarot tās bērniem un dabai draudzīgas.

Uzdod jautājumu