Logo icon

CD "Ar Laimeņu runojūt"

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Kamerkoris "Muklājs"


Latgaļu dziesmas kamerkora "Muklājs" izpildījumā - unikāls projekts reizi 25 gados

610€  līdz šim no   600€
610€  /   600€
0 Sekundes atlikušas

610€ (101%)

25 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Decembris 30, 2015
balsot0

Kamerkoris "Muklājs" vēlas izdot CD "Ar Laimeņu runojūt", kurā apkopotas dažādos laikos tapušas latgaliešu tautasdziesmu apdares un oriģināldziesmas.

Vairāku gadu garumā šim nolūkam īpaši piemeklēts repertuārs, tostarp aicināti komponisti radīt oriģināldziesmas latgaliešu valodā.

Īpašs, kamerkorim „Muklājs” veltīts skaņdarbs, ir Agnetas Krilovas „Meitines dzīsma” ar Raiņa vārdiem. Diskā tiks iemūžinātas latgaliešu dziesmas J. Vaivoda, I. Rupaines, E. Skuķes, V. Pūces, J. Graubiņa, V.Rudušas, N.Vītiņas u. c. komponistu muzikālajā interpretācijā.

Mēs lepojamies, ka diskā tiks iekļauta arī Latgaliešu kultūras balvas „Boņuks 2014” nominācijā „Labākais sniegums akadēmiskajā mūzikā” uzvarējusī dziesma – R. Dubras „Tu skaistō Dīva dōrza rūze”.

Šīs mūzikas mērķauditorija ir visplašākā – sākot no kora mūzikas interesentiem (t.sk. mūzikas pedagogi, audzēkņi, citu tradicionālās kultūras kolektīvu dalībnieki u.c.), kultūrvēstures un latgaļu valodas pētniekiem, vācējiem un interesentiem līdz mūzikas interpretiem.

Muzikālais materiāls šobrīd ir jau ierakstīts un apstrādāts, tāpēc atliek to tikai izdot CD formātā. Un jums būs iespēja to saņemt pašiem pirmajiem.

Kora dalībnieku un dziesmu autoru vārdā mēs ļoti novērtēsim Jūsu atbalstu, piešķirot finansējumu savu iespēju robežās, pretī saņemot izdoto CD, koncertu vai citu labumu pēc abpusējas vienošanās. Lielāko sponsoru informāciju iekļausim informatīvajos materiālos, publicitātes rakstos, sociālajos medijos.

Image title

Biedrībai "Kamerkoris Muklājs" ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, tāpēc aicinam atbalstīt kori arī ZIEDOJOT.

Vairāk https://www.facebook.com/kamerkorismuklajs un www.muklajs.lv

Kamerkoris "Muklājs"

Par Kamerkoris "Muklājs"

Mums patīk uzdziedāt korī, mēs mīlam mūziku un dāvinām to Jums - Rīgā un pasaulē kopš 1989. gada!

Uzdod jautājumu