Logo icon

Bratus-maks no dabas tavā kabatā!

Kategorija Dizains, apkaime: Ķekava, Ķekavas pagasts, autors: Bratus Wooden Wallets


Dabas pieskāriens tavā kabatā. Dizaina elements - rokās. Praktisks palīgs ikdienā!

2,160€  līdz šim no   1,710€
2,160€  /   1,710€
0 Sekundes atlikušas

2,160€ (126%)

71 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 04, 2021
balsot1564

Sveiks, atbalstītāj!

Kādā oktobra dienā satikās trīs jauni cilvēki ar vienu vienīgu domu - radīt ko savu, radīt pašiem un radīt SEV. Ideju bija daudz, diskusiju arī, problēmu divtik, bet galu galā izdevās vienoties - radīt vēl Latvijā nebijušus makus no koka. Tā nu dzima mūsu "kociņmaciņš", kā klienti to iesaukuši. Skaists savā vienkāršībā un dabiskumā. Modeļi ir attīstījušies, stāsts turpinās, bet mūsu vērtības joprojām paliek nemainīgas - dabiski materiāli, rūpīgs darbs un elegants dizains, kas izceļas ikdienas pelēcībā!

Image title

Ar ko mēs īsti nodarbojamies?

Mūsu galvenais darbības virziens ir koka kredītkaršu, vizītkaršu turētāju un maku radīšana. Mūsu produkta ražošanas procesā tiek izmantoti tikai dabiski un organiski materiāli. Dizaina ziņā pieturamies pie skandināvu minimālistiskā stila. Bet izmantošanas ziņā cenšamies līdzināties "praktiskajam latvietim". Taču izgatavojam arī visvisādus citādus koka izstrādājumus. Dažādas prezentreklāmas, dekoratīvās kastes, piekariņus, auto stāvvietu pulkstenīšus (jā, tik tiešām, no koka), krūzīšu paliktņus un ko tik vēl ne.

Image title

Bet kas tad ir tas kredītkaršu turētājs jeb mūsu "kociņmaciņš"?

Tas ir mazs, kompakts un ērts kredītkaršu turētājs, ar iespēju uzglabāt līdz 12 kartēm, kā arī pāris banknotēm. Tavas kredītkartes lielumā un nieka 1 cm biezumā(!). Pieejams 3 dabīgās ādas un 10 dažādos koka izpildījumos. Sākot ar klasisko ozolu un riekstkoku un beidzot ar tādiem eksotiskiem kokiem kā Rio palisandrs, melnais leduskoks, gobas māzeris un citiem. Atstājiet savas monētas mājās krājkasē, jo šis maks ir tik mazs, ka to varēsiet ielikt praktiski jebkur.

Image title

Kāpēc mūs atbalstīt?

Sākot tikai ar ideju un entuziasmu, pārdesmit eiro ieguldījumu un apkārtējo cilvēku atbalstu, esam attīstījuši savu projektu no idejas līdz realitātei. No kopstrādes telpām un īrētām iekārtām, esam nonākuši līdz paši savai darbnīcai un pat ražošanas iekārtām. Tādēļ ticam, ka mūsu ideja ir dzīvotspējīga un ceram, ka arī Tu mums noticēsi, un palīdzēsi spert nākamo attīstības soli mūsu biznesā!

Modernais apvienojumā ar dabisko

Apvienojot mūsdienīgo dizainu ar dabisko koku, esam ieguvuši modernu produktu, kas izceļas ar savu minimālistisko stilu un dabīgo izskatu. No vienādojuma neesam izslēguši arī praktiskumu - veicot ikdienas pirkumus, tas nodrošinās ērtu un ātru norēķināšanās pieredzi.

Image title

Tev vajag tieši mūsu kociņmaciņu!

Karšu turētāji ir rūpīgs roku darbs, kas izstrādāts tikai no labākajiem un augstākās kvalitātes materiāliem. Katrā makā iestrādāts autentiskuma un oriģinalitātes simbols, kas apliecina, ka maks darināts tieši Tev. Varam garantēt, ka izvēloties mūsu produktus, Tu iegūsi unikālu dāvanu un servisu ar personisku pieeju!

Image title

Tā kā produkts radīts tikai no dabiskiem materiāliem, produkta mūža beigās, tas pats sadalīsies un dabai nekaitēs :)

Mēs darinām mūsu oriģinālos makus ar domu, ka katram produktam jābūt kā mākslas darbam un mums - māksliniekiem!

*

Image title

Mūsu komanda

Image title

Image title

Sociālie tīkli:

Facebook: https: https://www.facebook.com/WoodenwalletsBratus/

Instagram: https: www.instagram.com/bratus_wallets/

Etsy interneta veikals: https://www.etsy.com/au/shop/WoodenWalletsBratus

Kontakti saziņai:

Rihards Ozoliņš; +371 26325307; ozolinsrihards1@gmail.com

Palīdzi mums sasniegt mūsu mazo sapni, lai varam turpināt sapņot par lielākiem!

Tava Bratus komanda!

Bratus Wooden Wallets

Par Bratus Wooden Wallets

Esam skolēnu mācību uzņēmums, kas rada makus un dažādus ikdienas aksesuārus no koka. Ceram uz vienkāršāku un zaļāku nākotni!

Uzdod jautājumu