Logo icon

Bišu drava skolēniem

Kategorija Zinātne, apkaime: Lubeja, Madonas novads, autors: Sandris Akmans


Likt priekā iemirdzēties skolēnu acīm, atverot bišu stropus! Nodrošināt draudzīgu, drošu bišu dravu, kas ļautu iepazīt bišu dzīvi dravā.

4,040€  līdz šim no   3,495€
4,040€  /   3,495€
0 Sekundes atlikušas

4,040€ (115%)

117 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 06, 2015
balsot0

SKOLĒNU DRAVAS PRIEKA VĒSTS #6

Atjaunināts Oktobris 19, 2015

ACĪM REDZAMAIS, NETICAMAIS!

Rudenīgā drava pielijusi ar pamatīgu prieku! Skolēnu dravai BŪT!!!! Pilnīgi neticami! Pateicoties visiem Jums un/vai mums, kopējais ieguldījumu apjoms ir sasniedzis nepieciešamo summu (un vēl vairāk), lai iegādātos plānotos bišu kostīmus skolēniem. Uraaaaaaaa!!!!! Nu ar pilnu sparu jāķeras pie projekta svarīgākās daļas, skolēnu dravas sagatavošanas un svinīgas atvēršanas. Ticu, ka par to Jūs varēsiet pārliecināties savām acīm jau pavisam drīz. Bišu kostīmu iegāde ir viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem lai projekts varētu tikt realizēts. Papildus tam būs nepieciešams veikt dravas labiekārtošanas darbus un sarūpēt nojumi, kur nepieciešamības gadījumā patverties no spožiem saules stariem vai negaidīta lietus mākoņa. Tādējādi, ieguldījumi kuri pārsniegs iepriekš plānoto summu tiks izmantoti telts iegādei, kur patverties skolēniem. Šķiet joprojām neticami un vairāk nekā lieliski! Milzīgs PALDIES visiem, kas iesaistījušies šajā projektā, kā arī tiem, kas vēlās paturēt pēdējās balss iespēju un ieguldījums vēl tiks veikts. Turpinājums sekos!

Pateicībā, Biškopis - Sandris Akmans / KALNU MEDUS

P.S. cenrādis telts iegādei: 50 m2 telts no FR poliestera ar pagarinātajiem stariem = 1180.00 EUR Telts komplekts: telts, centrālais alumīnija stabs ( 3 savstarpēji savienojamas detaļas ), 6 mietiņi telts nostiprināšanai un pārvalks telts uzglabāšanai. Aizkars 50 m2 no FR poliestera = 125.00 EUR. Metāla konstrukcijas aizkariem 6 gb. = 300.00 EUR.
Visas cenas norādītas ar PVN. Ražotājs: SIA Rūķis/ Lavija

SKOLĒNU DRAVAS PRIEKA VĒSTS #5

Atjaunināts Oktobris 06, 2015

Rudenīgi koši sveicieni no dravas!

Pirmais rīts, kad salna iekniebusi tā pamatīgi! Zāle balta un kraukšķīga bija līdz pat 9:00AM. Tomēr saule priecē! Vakari paliek īsāki un šķiet sezona sākas un beidzas ar dravu apmeklēšanu un izgaismošanu ar pieres lukturi. Vēl vakar līdz 10:00PM tika pārvietotas jaunās saimes uz tām piemērotām dravas novietnēm. Vai zināji, ka tumsā bites nelido, bet lien un rāpo?! :) Priecīgi jaunumi! Juhuuuuu!!! Ieguldītāju pulkam pievienojušies vēl vairāk labie ļaudis. Kopīgiem spēkiem uz doto brīdi jau nodrošinām 41+ 1/2 skolēnu (jeb 83%) ar nepieciešamajiem bišu kostīmiem. Šķiet vairāk nekā lieliski! Milzīgs PALDIES visiem, kas iesaistījušies šajā avantūrā. Jūs esiet labākie no labākajiem! Ticu un ceru, ka atlikušās 32 dienas būs pietiekams laika sprīdis lai pulcētu ieguldītājus atlikušajiem 8,5 kostīmu iegādei, kas ļaus mums visiem skaļi uzgavilēt!

Lai krāšņs un lielisks oktobris!

Pateicībā, Biškopis - Sandris Akmans / KALNU MEDUS

SKOLĒNU DRAVAS PRIEKA VĒSTS #4

Atjaunināts Septembris 26, 2015

Rudens, krāsas, medus!

Lapas sāk iekrāsot mūsu muižas aleju! Rudens. Krāšņs rudens! Bites kļuvušas nedaudz stīvas un no stropa ārā degunus īpaši nebāž. Bišu ieziemošana iet uz beigām. Ceru, ka viss būs paveikts godam un saimes ar jaunu, spēcīgu enerģiju sagaidīs pavasari, lai priecētu mani un visus dravas viesus. Uz šo brīdi "Bišu drava skolēniem" ir pulcinājusi 76 ieguldītājus, kuri sarūpējuši iespēju 37 skolēniem droši doties uz dravu. Neticami! Lieliski! Lai veiksmīgi realizētu šo iniciatīvu, nepieciešams vēl 13 skolēnus ietērpt bišu kostīmos. Redzot līdzšinējo ieguldītāju entuziasmu, ticu, ka visa pasaule sadosies rokās un mums kopīgi izdosies realizēt šo ieceri.

Lai jauks un krāsains rudens cēliens!

Pateicībā, Biškopis - Sandris Akmans / KALNU MEDUS

Loading
Sandris Akmans

Par Sandris Akmans

Biškopis. Dravoju dabīgās pļavās. Ticu, ka varu saimniekot sociāli atbildīgā veidā, rūpējoties par apkārtējās vides saglabāšanu.

Uzdod jautājumu