Logo icon

Albums "Willful Blindness"

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Riga, Latvia, autors: Rihards Efeja-Lībietis


Projekta mērķis ir izdot instrumentālās mūzikas albumu “Willful Blindness”. Tas būs ceturtais albums, kurā apkopota grupas oriģinālmūzika.

3,030€  līdz šim no   3,000€
3,030€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

3,030€ (101%)

92 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Aprīlis 22, 2021
balsot39

[LV]

Mēs esam grupa “Rihards Lībietis Orchestra”, kas dibināta 2015. gadā. Jau sešus gadus aktīvi kopā muzicējam, spēlējam koncertus un radām pavisam jaunu mūziku, kas līdz šim izdota trīs albumos: “Reflections EP” (2018), “Live in Concert (2017) un “Scream, Breathe, Cry” (2015), kas tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons".

Tieši pirms gada sākām aktīvi strādāt pie jaunā albuma “Willful Blindness” un soli pa solim esam nonākuši projekta noslēguma stadijā. Mums ļoti noderētu jūsu palīdzība, lai šis kļūtu par mūsu līdz šim labāko ierakstu!

“Willful Blindness” jeb "Apzināts aklums" raksturo apzinātu izvēlēšanos neredzēt svarīgas, uztraucošas lietas sevī un apkārtējā pasaulē. Albuma tematika ir par katra cilvēka individuālo atbildību par sevi, savas gaismas un ēnas puses ieraudzīšanu un pieņemšanu, kas rada vēlmi mācīties, piedzīvot, censties būt atbildīgam un ticēt saviem spēkiem. Ļoti vēlamies caur šīm kompozīcijām nodot pozitīvu un bagātinošu impulsu klausītājiem.

Šis viennozīmīgi ir līdz šim muzikāli sarežģītākais un daudzslāņainākais albums, pie kā esam strādājuši – skaņdarbos tiek izmantots plašs instrumentu klāsts, radot daudzveidīgu un kontrastu pilnu noskaņu un emocionāli bagātu skanējumu.

Albumā esam iekļāvuši 12 instrumentālus skaņdarbus, kuru ierakstos piedalījušies ne tikai grupas dalībnieki Rihards Lībietis (akustiskā, elektriskā ģitāra), Gints Smukais (akustiskā ģitāra), Matīss Repsis (sitaminstrumenti), Erna Daugaviete (čells) un Jānis Polis (bass), bet arī viesmākslinieki Valters Šmits (saksofons), Mārtiņš Miļevskis (sitaminstrumenti), Reinis Klatenbergs (mežrags) un Laura Rozenberga (trombons).

Image title

Parasti lielu daļu no albumu tapšanas izdevumiem sedzam mēs paši, iekrājot līdzekļus no aktīvas koncertēšanas Latvijā. Diemžēl pandēmijas izraisīto satricinājumu dēļ mums nācās atcelt daudzus no 2020. gada pavasara un rudens/ziemas periodā plānotajiem koncertiem.

Pateicoties tam, ka vasarā uz dažiem mēnešiem bija iespējama koncertdzīve, kā arī saņemtajai Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības LaIPA stipendijai viena skaņdarba ierakstam, rudenī mums izdevās veikt albuma studijas ierakstu “AMFO Music” studijā un nofilmēt divu jaunā albuma singlu videoklipus. Tomēr vēl ir nepieciešami līdzekļi ierakstu pēcapstrādei (miksēšana un māsterēšana), albuma dizaina izstrādei un maketu sagatavošanai, 500 fizisko CD kopiju izgatavošanai, kā arī citām ar albuma izdošanu saistītām pozīcijām. Visus šos darbus paredzēts veikt līdz maija sākumam, savukārt plānotais albuma izdošanas datums ir 31. maijs.

Mēs sirsnīgi aicinām jūs iesaistīties un palīdzēt šim albumam ieraudzīt dienasgaismu! Kā pateicību esam sagatavojuši vairākas īpašas dāvanas, no kurām daļa ir tapusi ekskluzīvi šīs kampaņas atbalstītājiem.

Ir divi veidi, kā Tu vari atbalstīt šo projektu:

  • atbalstot ar finansējumu un pretī saņemot kādu no dāvanām,
  • pavēstot par šo projektu tālāk cilvēkiem, kuriem varētu būt saistoša mūsu mūzika.

Katrs eiro ir no svara un palīdzēs mums tuvoties mērķa sasniegšanai. Mēs ticam, ka visi kopā varam daudz sasniegt un esam ļoti pateicīgi par jūsu atbalstu un iesaistīšanos!


Dāvanu apraksts

Kā pateicību par jūsu atbalstu albuma tapšanai, esam sagatavojuši vairākas īpašas dāvanas. "Willful Blindness" digitālo versiju jūs saņemsiet nedēļu pirms albuma oficiālās izdošanas, kas paredzēta 31. maijā, savukārt visas pārejās taustāmās pateicības piegādāsim jūnijā. Piegāde ir iekļauta cenā. Ja būsiet izvēlējušies kādu no dāvanām, kas saistītas ar tiešsaistes vai klātienes koncertu, pēc kampaņas beigām sazināsimies ar jums individuāli, un saskaņosim ērtākos laikus to izpildei sākot no jūnija, protams, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Latvijā.

Jaunā albuma "Willful Blindness" CD ar grupas dalībnieku parakstiem // Physical copy of "Willful Blindness" album with signatures of band members

Jaunais albums ar Toma Babčuka veidotu dizainu, Jāņa Romanovska foto un grupas dalībnieku parakstiem.

Image title


T-krekls "Willful Blindness" melnā, baltā un zaļā krāsā (pieejami XS - XL izmēros) // T-shirt "Willful Blindness" in black, white and green colours (available in XS - XL sizes)

Elīnas Brasliņas māksla, Toma Babčuka dizains. PIEEJAMI TIKAI ŠĪS KAMPAŅAS ATBALSTĪTĀJIEM! Pēc kampaņas beigām ar jums sazināsimies personīgi, lai noskaidrotu nepieciešamo izmēru un krāsu.

Image title Image title Image title


"Reflections EP (2018)" ar grupas dalībnieku parakstiem // "Reflections EP (2018)" with signatures of band members

Grupas 2018. gadā izdotais albums, kurā iekļautas sadarbības ar vairākiem latviešu dziedātājiem, tostarp Goran Goru, Kristīni Prauliņu un citiem. Artjoma Tarasova māksla, Toma Babčuka dizains. Albums tapis ar automašīnu transporta un loģistikas uzņēmuma "Kurbads" atbalstu. Image title


"Live in Concert" (2017) albums ar grupas dalībnieku parakstiem // "Live in Concert" (2017) album with signatures of the band members

PĒDĒJĀ IESPĒJA IEGŪT ŠĪ ALBUMA FIZISKO KOPIJU! Albumā fiksēts "Rihards Lībietis Orchestra" gada jubilejas koncerts 2016. gada septembrī Ģertrūdes ielas teātrī. Albuma noformējumu un dizainu veidojusi Elīna Brasliņa. Image title


Mēs esam ļoti pateicīgi, ka mums ir šāds klausītaju loks, kas mudina mūs darīt labāko, uz ko esam spējīgi. Paldies par jūsu atbalstu!


[ENG]

We are "Rihards Libietis Orchestra" - a band of five professional musicians, and music is an integral part of our daily lives. We have released 3 albums: "Reflections EP" (2018), "Live in Concert" (2017) and "Scream, Breathe, Cry" (2015), which was nominated for Latvian Music Award “Zelta Mikrofons".

A year ago, we started working on our fourth album "Willful Blindness", and step by step we have come to the final phase of the album process. We would very much appreciate your help to make this album the best one yet.

"Willful Blindness" is our most musically multi-layered album yet - we have used a wide range of instruments and musical language to create a full, emotionally engaging, empowering sound and atmosphere. We also invited guest musicians for some tunes, and we are proud to have a professional, talented team invested in other aspects of the album. The main themes of this album will be self-responsibility and acceptance of both the light and the shadow side of our personalities.

Usually, we cover all the costs of making an album, as we are regularly performing in Latvia. Due to the pandemic, however, we were forced to cancel most of our concert plans for spring and autumn/winter season of 2020 and 2021.

We have already recorded the album, but there are still some things we need to do. At the moment, we are mixing & mastering the music and putting finishing touches on the album design. We plan to finish all the work in the beginning of May, and the official release date is set for 31st of May.

It would make us truly grateful if together we could help this album see daylight! All donations will be used to finish audio mixing and mastering, create a thoughtful album design and make physical CD copies of the album.

There are two ways you can support this project:

  • Making a donation and choosing a perk from the list,
  • Sharing this project to people who might enjoy our music.

Alternatively, You can support us by pre-ordering our album on Bandcamp (which is probably easier for English speakers as the crowdfund campaign page is mainly in Latvian)

Together we can do great things. We believe that in harder times it is of utmost importance to stay together. We are very thankful for the chance to share something beautiful with you. Thank You!


Projektu informatīvi atbalsta Valmiermuižas alus darītava un kafejnīca “Rocket Bean Cafe”.


Image title

Rihards Efeja-Lībietis

Par Rihards Efeja-Lībietis

Mūziķis, mūzikas autors un producents, kurš galvenokārt raksta un spēlē instrumentālu pasaules mūziku kvintetā Rihards Lībietis Orchestra.

Uzdod jautājumu